Seniorzy będą rządzić Łodzią. VIII Łódzkie Senioralia 2022 INAUGURACJA

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Największe łódzkie wydarzenie dla seniorów powraca w tradycyjnej formie. Po raz kolejny Łódź zachęca seniorów do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji i poznania miejsc, gdzie mogą je realizować. A recital Stanisławy Celińskiej był jednym z ciekawszych wydarzeń tej edycji senioraliów. Wspólnie z trzema paniami Barbarami zapraszam na Senioralia – Hanna Zdanowska prezydent Łodzi … Czytaj dalej Seniorzy będą rządzić Łodzią. VIII Łódzkie Senioralia 2022 INAUGURACJA