„W ŚWIETLE DNIA” węgierski laureat wielu prestiżowych nagród. KONKURS. Do wygrania bilety do kina na majówkę!

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Debiut węgierskiego reżysera Dénesa Nagya, pokazywany był na światowych festiwalach, na których otrzymał już wiele nagród. Te najważniejsze to m.in. Srebrny Niedźwiedź na MFF w Berlinie czy EFA za najlepsze kostiumy. Siłą filmu są piękne zdjęcia, robione w tzw. golden hour oraz ścieżka dźwiękowa. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl „W świetle dnia” … Czytaj dalej „W ŚWIETLE DNIA” węgierski laureat wielu prestiżowych nagród. KONKURS. Do wygrania bilety do kina na majówkę!