Wielkanoc wczoraj i dziś. ZWYCZAJE, PRZEPISY. Wspominają SENIORZY

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Imponujące jest bogactwo wielkanocnych tradycji kulturowych i kulinarnych w Polsce, choć obchody Świąt Wielkanocnych różnią się w zależności od regionu. Jak wyglądały święta w dzieciństwie pań seniorek działających przy Wrocławskim Centrum Seniora, jak się zmieniały, a jak dziś są obchodzone? Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Od kilku lat grupa o-CAL-eni prowadzi warsztaty … Czytaj dalej Wielkanoc wczoraj i dziś. ZWYCZAJE, PRZEPISY. Wspominają SENIORZY