Wim Hof – niezwykle osiągnięcia Człowieka Lodu [metoda, warsztaty]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Wim Hof otrzymał przydomek „Iceman” (ang. ice – lód, man – człowiek), pobijając wiele rekordów, w których wystawiał się na ekstremalne zimno. Jego wyczyny to m.in. wspinanie się na Kilimandżaro w krótkich spodenkach, przebiegnięcie półmaratonu nad kołem podbiegunowym na boso i stanie w pojemniku pokrytym kostkami lodu przez ponad 112 minut.  Więcej aktualnych informacji znajdziesz … Czytaj dalej Wim Hof – niezwykle osiągnięcia Człowieka Lodu [metoda, warsztaty]