Wrocławskie Dni Seniora 2023 – dla seniora, grup senioralnych i srebrnych przedsiębiorców [7 KONKURSÓW]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Zapraszamy seniorów na obchody Dni Seniora 2023 we Wrocławiu! Na najstarszych mieszkańców czeka blisko 200 atrakcyjnych wydarzeń: konkursy, koncerty, wykłady, darmowe badania i konsultacje, pikniki oraz spacery z przewodnikiem. To wszystko przygotowane przez WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora. Jubileuszowa 14. edycja potrwa od 8 września do 19 października. Obchody rozpoczną się uroczystym Marszem Kapeluszy i … Czytaj dalej Wrocławskie Dni Seniora 2023 – dla seniora, grup senioralnych i srebrnych przedsiębiorców [7 KONKURSÓW]