Wrocławskie Dni Seniora 2023 – dla seniora, grup senioralnych i srebrnych przedsiębiorców [7 KONKURSÓW]

Wrocławskie Dni Seniora 2023 – dla seniora, grup senioralnych i srebrnych przedsiębiorców [7 KONKURSÓW]

Zapraszamy seniorów na obchody Dni Seniora 2023 we Wrocławiu! Na najstarszych mieszkańców czeka blisko 200 atrakcyjnych wydarzeń: konkursy, koncerty, wykłady, darmowe badania i konsultacje, pikniki oraz spacery z przewodnikiem. To wszystko przygotowane przez WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora.

Jubileuszowa 14. edycja potrwa od 8 września do 19 października. Obchody rozpoczną się uroczystym Marszem Kapeluszy i huczną inauguracją 8 września o godz. 10:00 na pl. Solnym, z informacyjnymi stanowiskami i artystycznymi występami grup senioralnych i gwiazd. Dołączcie do nas! 

A dziś więcej informacji o konkursach, w których będzie można wziąć udział.

Patronat medialny

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Wrocławskie Dni Seniora 2023 [aż 7 konkursów]

Zapraszamy serdecznie wszystkich seniorów, grupy seniorów oraz przedsiębiorców do udziału w bogatym programie konkursów z okazji Dni Seniora 2023 we Wrocławiu!

Reklama Reklama SU Bałtyk

Konkursy dla seniorów indywidualnych

1. Młodzi duchem, dojrzali stażem: Jeśli możecie pochwalić się długim stażem małżeńskim, to ten konkurs jest dla Was! Weźcie udział w ogólnopolskim konkursie dla par – więcej informacji pod tym linkiem: link.

2. Wrocław Seniorów wita, o kapelusz i muszkę pyta: Twórz kapelusze i muszki w dowolnej technice, wyrażając swoją kreatywność! Szczegóły konkursu dostępne są tutaj.

3. „Smart Senior”: Przedstaw, jak płatności bezgotówkowe wpływają na życie senioralne. To twoja szansa, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami! Dowiedz się więcej tutaj: link.

4. Wiatr łamie wysokie drzewa, pochyla trawy: Jeśli lubisz pisać, weź udział w konkursie poetycko-literackim. To świetna okazja do wyrażenia swojej twórczości artystycznej. Więcej informacji tutaj: link.

Termin zgłoszeń do ww. konkursów upływa 25 sierpnia 2023 r.

Reklama Reklama PolisyTravel

Konkursy dla grup senioralnych

Nie przegapcie tych okazji! Dołączcie również do tych corocznych wydarzeń:

  • Przegląd Amatorskich Chórów Senioralnych – 20.09. w Złotnickim Centrum Spotkań, zgłoszenia do 15 września br.
  • Przegląd Małych Form Teatralnych, Kabaretów i Pantomim – 26.09. w Centrum Kultury Agora, zgłoszenia do 20 września br.

Konkurs dla przedsiębiorców przyjaznych seniorom

Ponadto poszukiwani są przedsiębiorcy doceniających kompetencje seniorów. Prowadzisz firmę? Weź udział w konkursie Dobre Moce – przedsiębiorcy przyjaźni Silversom. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2023 r.

Dołącz do konkursów i podziel się swoją pasją oraz talentem! Więcej informacji o wszystkich konkursach także w punkcie informacyjnym WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 pok. nr 15, tel. 71 344 44 44
www.seniorzy.wroclaw.pl


Jeżeli chcesz być na bieżąco z senioralnymi wydarzeniami? Zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Dni Seniora 2023. Senioriady, targi seniora i święta seniorów. KALENDARZ wydarzeń senioralnych. Co, gdzie, kiedy?

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds