Życie pszczół nie płynie mlekiem i miodem…

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Czy można zaprzyjaźnić się z pszczołami!? Tak, a nawet trzeba! O tym, we wtorek 17 listopada, we Wrocławskim Centrum Seniora, przekonywali Marcin Musiałczyk i Konrad Lewacki – młodzi organizatorzy akcji Ratuj Pszczoły i Sanatorium dla Pszczół, pszczelarze z Fundacji Integracja Pokoleń, prawdziwi pasjonaci prezentowanej tematyki. Niezwykle interesującą prelekcję o pożytecznych owadach, pełną odwołań do własnych … Czytaj dalej Życie pszczół nie płynie mlekiem i miodem…