Formularz zakupu rocznej prenumeraty CYFROWEJ Gazety Senior

Jeśli nie korzystasz z płatności online i nie możesz zapłacić za prenumeratę cyfrową w sklepie internetowym, a chcesz zostać prenumeratorem „Gazety Senior”, wciąż możesz to zrobić.

Wypełnij, a następnie prześlij poniższy formularz zakupu rocznej prenumeraty cyfrowej. Zweryfikujemy go a następnie wyślemy Ci wiadomość e-mail z danymi do przelewu.

Opis produktu:

„Gazeta Senior” to drukowany ogólnopolski miesięcznik dla osób 60+ dostępny wyłącznie w prenumeracie – cyfrowej, jak i drukowanej.

Prenumerata roczna WYDANIE CYFROWE obejmuje:

  • 12 kolejnych e-numerów „Gazety Senior” + GRATIS numer aktualny
  • GRATIS 6 e-numerów archiwalnych

Na adres e-mail podany podczas składania zamówienia otrzymasz linki do pobrania e-numerów (w wersji PDF).

DOSTAWA

  • GRATISOWY e-numer aktualny oraz GRATISOWE 6 e-numerów archiwalnych (licząc wstecz od wydania aktualnego) wyślemy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o dokonanej płatności,
  • kolejne e-numery w ramach rocznej prenumeraty otrzymasz w dniu ukazania się każdego z 12 e-numerów rozpoczynając od numeru wybranego w formularzu – zgodnie z harmonogramem wydawniczym (SPRAWDŹ HARMONOGRAM)

ZWROTY

Chcesz zrezygnować z zakupionego produktu? Możesz to zrobić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od odbioru produktu. Poinformuj nas o tym, a my w ciągu maksymalnie 14 dni zwrócimy ci pieniądze. Szczegóły znajdziesz w zakładce Reklamacje i Zwroty

ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKUMENTAMI

Regulamin Sklepu Internetowego – www.gazetasenior.pl/sklep
Polityka prywatności
Zasady reklamacji i zwrotów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 15.00
tel. 533 301 660
e-mail: biuro@mediasenior.pl

Wypełnij poniższy formularz i wyślij:

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds