Sezon artystyczny 2024/25 w Narodowym Forum Muzyki

Sezon artystyczny 2024/25 w Narodowym Forum Muzyki

Światowe sławy w Narodowym Forum Muzyki. Sezon artystyczny 2024/25 już ogłoszony.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Czas decyzji

Już można stać w kolejce po bilety na koncerty w sezonie 2024/25 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Czy warto? Któż może lepiej o tym wiedzieć, niż wrocławscy melomani. Jedno pewne nie ma co zwlekać z podjęciem decyzji. Na niektóre koncerty bilety znikną w mgnieniu oka. Tak to już jest, że sławnych tenorów, wybitnych dyrygentów, wspaniałych solistów chcą słuchać tłumy. A sale są zbyt małe, by pomieścić wszystkich. To normalny obrazek przed występami wybitnych muzyków, że przed koncertem chodzą ludzie z ogłoszeniem, kupię bilet. Jeśli chcecie zwiększyć swoja szanse na zdobycie biletu to zainteresujcie się abonamentem NFM. Abonament gwarantuje lepsze ceny na bilety i stałe miejsce na widowni. Kupujemy bilety, w telefonie zapisujemy datę i czekamy z niecierpliwością na wydarzenie, bo każdy koncert w NFM to wyjątkowe wydarzenie muzyczne.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Zapowiedź sezonu

Na koncerty w nadchodzącym sezonie przyjadą do Wrocławia uwielbiani przez wrocławskich melomanów wykonawcy jak choćby Govanni Sollima. Będzie śpiewał słynny kontratenor, polska gwiazda wykonawstwa muzyki dawnej, Jakub Józef Orliński. Operowo będzie na koncercie Piotra Beczały i Sondry Radvanovsky.
Przyjadą do Wrocławia słynne w świecie orkiestry. Londyńska Royal Philharmonic Orchestra i australijska Australian Chamber Orchestra. Zgodnie z porami roku i kalendarzem będą koncerty karnawałowe i pasje wielkopostne. A przed wakacjami piosenki dla dzieci. Orkiestry i zespoły poprowadzą lubiani i kochani we Wrocławiu Christoph Eschenbach, Joseph Swensen, ale tez pojawią się mniej znani wrocławskiej publiczności wybitni dyrygenci jak na przykład Mirian Khukhunaishvili. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły znajdziecie na stronie Narodowego Forum Muzyki. Tutaj link

Wyjazdy

Nasze wrocławskie zespoły będą wyjeżdżały na występy do zaprzyjaźnionych sal koncertowych w Europie. Projekt NFM to szerzenie kultury muzycznej. Dzielimy się dorobkiem muzycznym Polski z całą Europą. To wspaniałe.

Edukacja w NFM

Od lat w Narodowym Forum Muzyki prowadzone są zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. W przyszłym sezonie będzie intensywna współpraca pomiędzy kinem Nowe Horyzonty, Muzeum Pana Tadeusza i NFM. Czy zajęcie spotkają się z aprobatą młodzieży, zobaczymy, ale na pewno będą ciekawsze od szkolnego recytowania trzynastozgłoskowca. Więcej informacji o zajęciach edukacyjnych znajdziecie w zakładce na stronie NFM.

Jubileuszowy sezon artystyczny 2024/25 NFM

Powoli zbliżamy się do jubileuszu 10-lecia nowych sal koncertowych NFM. Kiedy cofniemy się w czasie o 10 lat, kiedy przypomnimy sobie malutką salę przy ulicy Piłsudskiego i spojrzymy w tamten program, od razu dostrzeżemy kolosalną różnicę w ofercie muzycznej dla miasta. To inna liga. Do Wrocławia przyjeżdżają artyści nagrywać płyty. Mamy się z czego cieszyć. Dziękujemy maestro Andrzej Kosendiak. Dziękujemy całemu zespołowi menażerów, którzy wspomagają artystów. Dzięki Wam mamy wspaniałe doznania muzyczne.

Czy 10 jubileuszowy sezon artystyczny Narodowego Forum Muzyki będzie wyjątkowy przekonacie się sami już niedługo. Bilety i abonamenty już w sprzedaży. Koncert otwarcia 4 października 2024 poprowadzi jubilat Andrzej Kosendiak.

10 maja o godzinie 18:00 profesor Jan Miodek spotka się z sympatykami w Narodowym Forum Muzyki wstęp wolny.

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds