Apartamenty w Świnoujściu. Baltic Home

Firma Baltic Home świadcząca usługi wynajmu apartamentów posiada specjalną ofertę wypoczynkową dla Seniorów. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-maila i zarezerwować nocleg w Świnoujściu, nad samym Bałtykiem. Dodatkowo pracownicy firmy odbiorą nas z dworca i to całkowicie za darmo. Więcej w rozmowie z Barbarą Jasiukiewicz, współwłaścicielką Baltic Home.

Red.: Świnoujście to miasto na wyspie Uznam z najszerszymi plażami nad polskim morzem.
Barbara Jasiukiewicz: Tak, plażę mamy jedną z najpiękniejszych na świecie, dlatego co roku zwiększa się ilość turystów wypoczywających w Świnoujściu, a wśród nich Seniorzy, którzy przyjeżdżają tu nawet kilka razy w roku. Mamy ku temu świetne warunki i mikroklimat, a oferowane przez nas komfortowe i przytulne apartamenty znajdują się w dzielnicy nadmorskiej, tuż przy promenadzie. Do plaży jest zaledwie 100-200 metrów, czyli kilka minut spaceru.
Red.: Jak wyglądają wakacyjne mieszkania do wynajęcia?
B. J.: Są to apartamenty jednopokojowe z aneksami kuchennymi. W każdym aneksie znajdują się lodówka, kuchenka, ekspres do kawy i inne drobne wyposażenie, można więc samodzielnie przygotowywać posiłki. Pokoje mają balkony, telewizory, czyli możemy poczuć się tak jak w domu. Dodatkowo w budynkach jest winda, nie trzeba więc wspinać się po schodach.
Red.: Jaki środek transportu wybierają Goście kierując się do Was?
B. J.: Największą grupą są osoby zmotoryzowane, które oprócz apartamentu rezerwują również miejsce postojowe na auto. Ale są też tacy, którzy wolą podróż pociągiem. Tuż przy dworcu czeka na nich bezpłatny, ogólnodostępny prom, którym płynie się około 5 min, a my na życzenie odbieramy Gości przy wyjściu z promu. Także bezpłatnie.
Red.: Czy seniorzy mogą liczyć na specjalną ofertę?
B. J.: Tak, przygotowaliśmy taką ofertę dedykowaną właśnie Seniorom. Zapraszamy od 10 stycznia do 28 kwietnia (oprócz świąt wielkanocnych). Pobyt dla 2 osób to koszt 100 zł za dobę, przy minimum 3 noclegach. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila i zarezerwować wybrany termin. Nasi pracownicy udzielą Państwu potrzebnych informacji i wyjaśnień.

Apartamenty w Świnoujściu
Od 50 zł/os. za dzień
Pobyt dla 2 osób to koszt 100 zł za dobę, przy minimum 3 noclegach

Baltic Home to Komfort i Niezależność

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Więcej informacji w serwisie internetowym: BalticHome.pl 

Kontakt
91 327 49 94 lub 500 691 191
Adres e-mail: biuro@baltichome.pl
Hasło: Senior

BIURO: ul. Uzdrowiskowa 11/3, 72-600 Świnoujście

Zdjęcia ośrodka i apartamentów Baltic Home

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds