Farbujemy włosy w domu

Farbujemy włosy w domu

Farbowanie włosów w domu wcale nie jest trudne. Trzeba tylko przestrzegać instrukcji i postępować zgodnie z wytycznymi. A uzyskamy efekt jak od fryzjera!

Od czego rozpocząć farbowanie włosów

Domową koloryzację warto rozpocząć od uważnego przeczytania ulotki dołączonej do opakowania oraz przeprowadzenia testu skórnego przynajmniej 24 godziny przed zabiegiem. Dodatkowo pamiętaj o tym, aby odpowiednio przygotować włosy. Przynajmniej dzień przed farbowaniem nie powinno się myć włosów, bo wydzielające się sebum, zapewni im naturalną ochronę przed działaniem farby. Przed samym farbowaniem włosy dokładnie wyszczotkujmy, aby usunąć resztki kosmetyków (np.lakieru).

Pani na filmie ma dużo siwych włosów i chce je pokryć w 100%. Wybiera jeden z kolorów z serii Naturalnej Herbatint (N), kolory od 1N do 8N pokrywają w 100% siwe włosy już od pierwszej aplikacji.

Farbowanie włosów w domu krok po kroku:

 1. Wybierz jeden z kolorów i przystąp do koloryzacji.
 2. Przygotowując się do koloryzacji w domu – załóż ochronną pelerynkę, zabezpiecz skórę wzdłuż linii włosów kremem, przygotuj żel koloryzujący do nałożenia na odrosty: Zmieszaj kolor i aktywator w proporcji 1:1
 3. Mieszaj do uzyskania konsystencji żelu.
 4. Rozczesz splątane włosy i rozdziel je na dwie strony.
 5. Zaczynamy z jednej strony, nakładając żel na odrosty. Kontynuuj pasmo, po paśmie, pomagając sobie drugim końcem pędzla.
 6. To samo powtarzamy z drugiej strony.
 7. Pod koniec ponownie nakładamy żel na przednią linię włosów i czekamy 40 minut.
 8. Po tym czasie spłukujemy obficie farbę, myjemy włosy 2 razy szamponem i nakładamy królewską odżywkę w kremie.
 9. Włosy suszymy jak zwykle.
 10. Siwe włosy pokryte są w 100%! Cieszmy się fryzurą, jak po wyjściu z salonu :)!
 11. Więcej informacji na naszej stronie www.herbatint.pl

Zobacz produkty na www.sklep.herbatint.pl

Zobacz film, jak zafarbować włosy w domu.

Istnieją na polskim rynku takie farby, które nie tylko koloryzują, ale również wzmacniają i pielęgnują włosy, wydobywając z nich naturalne piękno. Poznaj Herbatint, czyli alternatywę dla agresywnych trwałych farb do włosów. To ziołowe farby w postaci żelu o 36 odcieniach, które pokrywają siwe włosy, a uzyskany kolor jest niezwykle naturalny. Można je łatwo ze sobą mieszać, uzyskując niepowtarzalne efekty. Farby możemy dzielić na porcje, co czyni bardzo ekonomicznymi, a termin trwałości wynosi 12 m od otwarcia. Są pozbawione nieprzyjemnego zapachu oraz substancji takich jak amoniak, rezorcyna, parabeny, alkohol, metale ciężkie, gluten czy henna.

6N farba Herbatint

Farba Herbatint 6N

Receptury farb ziołowych Herbatint oparte są na 8 bio ekstraktach roślinnych i ziołowych. Znajdujący się w nich aloes odżywia, uzupełnia brakujące witaminy i minerały, łagodzi stany zapalne oraz intensywnie nawilża. Po koloryzacji z wykorzystaniem farb Herbatint włosy są wzmocnione i wypielęgnowane. To nie tylko pozbawiona zbędnych składników chemicznych farba roślinna do trwałej koloryzacji włosów, ale wzmacniająca kuracja pielęgnacyjna, która odżywia i wygładza włosy. Efekt, jaki uzyskujemy po zastosowaniu farb Herbatint jest nieporównywalny z żadną inną metodą koloryzacji. Ich producent, włoska firma ANTICA ERBORISTERIA SpA z Rzymu szczyci się 50-letnią tradycją na rynku farb naturalnych.

Artykuł sponsorowany

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds