Gazeta Senior wydanie styczeń 01/2021

Znakomita wokalistka jazzowa, kompozytorka, aranżerka, autorka tekstów. Ceniona trenerka wokalna, która potrafi znakomicie łączyć pracę na jazzowej estradzie z nauczaniem śpiewu.
Pracuje z czołówką polskiego, europejskiego i światowego jazzu. Od lat jest ważną postacią popularnego programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Z Agnieszką Hekiert rozmawia Andrzej Wiśniewski. Polecamy!

Społecznie ważne tematy

O potrzebie uważności w ABC Psychologii dla seniorów pisze Jadwiga Kwiek. Wyjaśniamy, czym jest i jak działa infodemia. Informujemy o bezpłatnych kursach dla cyfrowych debiutantów. Przestrzegamy przed kolejnym oszustwem, tym razem na e-maila z ZUS!

Reklama Reklama SU Bałtyk

Zdrowie seniora

Testy serologiczne – co warto wiedzieć? Eksperci o leczeniu COVID-19. Jak dostać się do izolatorium? Zaszczepić się czy nie? Co zabrać do szpitala covidowego? Sezon zimowy, oprócz pandemii COVID-19, przynosi nam kolejne zdrowotne wyzwania np. jak smog, maseczki i „chore budynki” działają na układ oddechowy?

Gazeta Senior styczeń 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Archiwum Gazety Senior TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds