Niezapomniane Koncerty André Rieu – retransmisja na srebrnym ekranie [WRZESIEŃ]

Niezapomniane Koncerty André Rieu – retransmisja na srebrnym ekranie [WRZESIEŃ]

Ulubiony skrzypek publiczności, maestro z Maastricht, powraca na scenę i wielki ekran! Zobacz nowy, szalony koncert w wykonaniu André Rieu i jego orkiestry podczas wrześniowych pokazów w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Materiał reklamowy Kina Nowe Horyzonty

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

André Rieu koncert plenerowy

Czy tęskniliście za swoim ulubionym skrzypkiem, André Rieu? Dołącz do grona publiczności i zobacz na wielkim ekranie najnowsze show holenderskiego króla walca! „Miłość mieszka pośród nas” to jedenasty koncert plenerowy maestro z Maastricht, którym mogą cieszyć się widzowie z całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”, który pochodzi z filmu „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu zespołu Wet Wet Wet.

Sam André tłumaczy wybór tytułu koncertu w następujący sposób: – Miłość jest muzyką naszych serc, nie zna granic. Jest to najwspanialsza forma wyrażania emocji oraz najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę wszystkim Wam mnóstwa miłości i pięknej muzyki. Mam także nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht dostarczy Wam wiele radości i wzruszeń, gdy będziecie go oglądać w kinie.

Czyż nie jest to najlepsza zachęta, aby właśnie w kinie spędzić cudowny czas ze swoimi bliskimi? Na ten szalony i pełen humoru koncert składają się przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki oraz marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Jak zawsze, wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście. Kto wie, kogo maestro tym razem zaprosił? Przekonajmy się o tym wspólnie przed wielkim ekranem!

„André Rieu. Miłość mieszka pośród nas” (retransmisja)

Reżyseria: Michael Wiseman / Czas trwania: ok. 180 minut

Harmonogram

  • 3 września, niedziela, godz. 12:00
  • 10 września, niedziela, godz. 15:00
  • 17 września, niedziela, 12:00
  • 30 września, sobota, 13:00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na stronie kinonh.pl


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

WAKACJE z mistrzami w Kinie Nowe Horyzonty lipiec-sierpień [REPERTUAR]

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds