Konkursy Dni Seniora 2022. Rodzina to skarb (konkurs ogólnopolski) i wiele innych. Spróbuj swoich sił i baw się dobrze

Konkursy Dni Seniora 2022. Rodzina to skarb (konkurs ogólnopolski) i wiele innych. Spróbuj swoich sił i baw się dobrze

Spotkajmy się 10 września na uroczystej inauguracji z udziałem Prezydenta Wrocławia i Senioralnej Pary Królewskiej. Czeka na Ciebie wiele niespodzianek m.in. prezentacja pięknie udekorowanych kapeluszy i stylizacji z lat 70., a wszystko to od godz. 14:00 na wrocławskim Rynku. Zaszczyć nas koniecznie swoją obecnością i spędź miło czas w przyjaznym towarzystwie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Konkursy na Dni Seniora – ważne informacje

Dni Seniora zbliżają się wielkimi krokami, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich seniorów, aby zgłaszali się do konkursów. Konkursy w tym roku są wyjątkowo różnorodne – dlatego zgłoś się już dziś. Ale najpierw zapoznaj się z pełną ofertą konkursów i wybierz coś specjalnie dla siebie.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Rodzina to skarb – konkurs ogólnopolski

Wrocławskie Centrum Seniora poszukuje dziadków z największą liczbą wnucząt i prawnucząt. Jeśli jesteś posiadaczem wyjątkowo dużej rodziny, zgłoś się i zawalcz w tym jakże rodzinnym konkursie. Jedyne co musisz zrobić to przesłać maksymalnie 4 zdjęcia dziadków z wnukami i prawnukami oraz kilkoma danymi. Pochwal się swoją wspaniałą rodziną i weź udział w konkursie. Życzymy wygranej i dobrej zabawy, bo ta przecież jest najważniejsza. Szczegóły dotyczące konkursu pn. Rodzina to skarb znajdziesz tutaj.

Patronat medialny Targi Książki Vivelo 2024

Kapelusze mają dusze – konkurs dedykowany mieszkańcom Dolnego Śląska

Jeśli posiadasz odrobinę fantazji i talent do prac manualnych, ten konkurs jest właśnie dla ciebie. Nie wahaj się dłużej i wyślij swoje zgłoszenie. Konkurs polega na przesłaniu zdjęć prac własnoręcznie wykonanych i/lub zdobionych kapeluszy (nakryć głowy). Możesz je wykonać z dowolnych materiałów – wszystko zależy tylko od twojej pomysłowości. Sprawdzą się tu wszelkiego rodzaju papiery, brystol, włóczka, skrawki materiałów, elementy roślinne itp. Pozwól, aby jedynym ograniczeniem była twoja wyobraźnia. Odkryj w sobie artystę albo chociażby dziecięcą radość i zapisz się koniecznie. Jak pochwalić się swoją twórczością, dowiesz się tutaj.

Patronat medialny Patronat medialny Łódzkie Senioralia

Konkurs o Tytuł „Przyjaciela Seniorów”

Jeśli działasz w obszarach dedykowanych seniorom oraz propagujesz w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu osób 60+, ten konkurs jest właśnie dla ciebie. Poraz kolejny wyróżnionych zostanie 5 osób, które aktywnie działają na rzecz poprawy sytuacji i jakości życia osób starszych zamieszkałych na terenie Gminy Wrocław. Przez lata dla każdego z laureatów wyróżnienie miało wyjątkowy charakter. Corocznie też wybierano i nagradzano osoby wielkiego serca, które ze szczególną troską pochylają się nad wszystkimi seniorami, pragnąc oraz z zapałem poprawiając komfort życia starszych osób. Jeśli spełniasz powyższe warunki – zawalcz o ten zacny tytuł lub zgłoś kandydaturę wartą osoby wartej wyróżnienia. Jak dokonać zgłoszenie kandydatów, przeczytasz na stronie Wrocławskiego Centrum Seniora.

Miejsca Przyjazne Seniorom – konkurs

Wrocławskie Centrum Seniora honoruje miejsca szczególnie przyjazne osobom starszym. Jeśli znasz lub tworzysz takie miejsce, nie zapominaj o tym konkursie. Zgłoś siebie lub osoby je współtworzące. Nagradzane są miejsca wolne od barier komunikacyjnych, architektonicznych lub też mających specjalną ofertę dla osób po 60. roku życia. Dołącz do Fundacji Veritas, Wielopokoleniowego Centrum Aktywności prowadzone przez Fundację EMMA czy Centrum Kultury Agora i uzyskaj dla swojego miejsca ten naprawdę wspaniały tytuł.
W ubiegłym roku certyfikaty otrzymało 5 punktów gastronomicznych, biorącym udział w projekcie „Danie dla Seniora”. Były to restauracje: Pod Papugami, Przystań i Marina, Orbita, Inndygo oraz Złotnickie Centrum Spotkań. Projekt miał na celu pomóc najbardziej potrzebującym, najstarszym mieszkańcom Wrocławia jednocześnie wspierając wrocławskie restauracje w tym jakże trudnym, pandemicznym czasie. Jeśli również Twoje miejsce jest przyjazne seniorom, po prostu zgłoś się do konkursu.


Jeżeli chcesz być na bieżąco z wiadomościami dla seniorów, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds