Program Senioralni.Poznań 2016

Centrum Inicjatyw Senioralnych już po raz szósty zaprasza mieszkańców Poznania
do wspólnego zainaugurowania, trwającej cały październik, imprezy Senioralni.Poznań. W tym roku dzień inauguracji to jedocześnie Międzynarodowy Dzień Osób Starszych – spotykamy się 1 października w samo południe!

Senioralni.Poznań 2015

Nowością będzie miejsce inauguracji – Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania – pięknie zagospodarowane, zielone miejsce na mapie naszego miasta (plac Kolegiacki). Organizatorzy zapewnią miejsca siedzące, a znajdująca się w krużgankach Cafe Misja – jedno z Miejsc Przyjaznych Seniorom i Partner inauguracji zaprosi seniorów do skorzystania z wybranej oferty z menu w promocyjnej cenie.
O godzinie 12.00, jak co roku, prezydent Miasta Poznania przekaże seniorom i seniorkom klucze do miasta, by tym samym przekazać Poznań we władanie najstarszym i najbardziej doświadczonym mieszkańcom. To także symboliczny gest docenienia obecności seniorów w miejskiej społeczności i wyraz wdzięczności za wszystko to, co wnoszą w życie młodszych pokoleń poznaniaków.
Jak co roku również, prezydent wręczy certyfikaty wyróżnionym w akcji Miejsce Przyjazne Seniorom firmom, instytucjom i organizacjom.

Po oficjalnej części inauguracji zaprosimy mieszkańców do udziału w tradycyjnym koncercie operetkowym „Operetka na jesień”, który przygotuje tenor – Bartosz Kuczyk. Tuż po koncercie wystąpi dla Państwa gwiazda – Andrzej Rybiński.

Podczas inauguracji wolontariusze i wolontariuszki rozdawać będą zgromadzonym
na dziedzińcu seniorom i seniorkom program wydarzeń Senioralnych. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku wykłady, warsztaty i różnorodne spotkania sprostają szerokim  i zróżnicowanym zainteresowaniom dojrzałych poznaniaków. Impreza potrwa do końca października.

Program znajdziecie również pod linkiem

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

KLIKNIJ TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds