XXIII Koncert Noworoczny. 50 lat Pamelo żegnaj

Tercet Egzotyczny to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół powstał jesienią 1963 roku. Od początku swojej drogi artystycznej, Tercet pozostawał wierny swoim pierwotnym ideałom muzycznym i estetycznym. Dzisiaj znak rozpoznawczy zespołu to pełna energii i prawdy muzyka o inspiracjach latynoamerykańskich oraz barwna i pełna rozmachu oprawa artystyczna.

Koncerty noworoczne Tercetu Egzotycznego wpisały się na stałe do najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wrocławia. W tym roku już po raz XXIII dochód z koncertu przekazany będzie na rzecz Katedry i Klinki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Podczas 23-letniej tradycji koncertów noworocznych na scenie Polskiego Radia Wrocław wraz z Tercetem Egzotycznym wystąpili m.in. prof. Jan Miodek, prof. Alicja Chybicka, Zbigniew Lesień, Jacek Krzaklewski (Perfect), Mietek Jurecki (Budka Suflera), Paweł Kukiz, Andrzej Cierniewski, Stanisław Huskowski, Paweł Wróblewski, Maria Szabłowska, Kabaret Elita.

W tym roku podczas tego koncertu obchodzić będziemy wyjątkowy jubileusz – 50. urodziny największego przeboju Tercetu, uznawanego przez wielu dziennikarzy za „hit wszech czasów i ziem” – „Pamelo żegnaj”, jak również uczcimy 15. rocznicę śmierci założyciela zespołu oraz pomysłodawcę koncertów Noworocznych Tercetu Egzotycznego – Zbigniewa Dziewiątkowskiego.

Miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka ul. Karkonoska 10.

Data: 29 grudnia 2016 r. godz. 19.00.

Bilety w cenie 60zł/50zł w listopadzie oraz 70zł/60zł w grudniu, do nabycia: www.tixer.pl / Remedium, ul. Józefa Piłsudskiego 2
Sklep Muzyczny De’Molika, ul. Kazimierza Wielkiego 65 / Entalpia Babiniec ul. Pilczycka 102.

XXIII Koncert Noworoczny - plakat

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds