GWIAZDY na wyciągnięcie ręki. ATM Scena na Bielanach [REPERTUAR] Zniżki dla seniorów do 50%

GWIAZDY na wyciągnięcie ręki. ATM Scena na Bielanach [REPERTUAR] Zniżki dla seniorów do 50%

Dziewiąty sezon podwrocławskiego teatru ATM Scena na Bielanach zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Czołowi aktorzy polskiej sceny i najlepsze komedie teatralne. ATM nowym repertuarem potwierdza wypracowaną w poprzednich latach renomę teatru proponującego kulturalną rozrywkę na najwyższym poziomie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

„Kolacja dla głupca” w reżyserii i z udziałem Cezarego Żaka

Tegoroczny sezon otworzy 1 października znana wrocławskiej publiczności i przyjęta z entuzjazmem komedia „Kolacja dla głupca” w reżyserii i z udziałem Cezarego Żaka. A u jego boku doborowa obsada: Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Marta Chodorowska oraz Michał Zieliński. Tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które bogaty wydawca i człowiek sukcesu urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi.

Spektakl "Kolacja dla głupca"

Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji, a spotkanie głównych bohaterów przeradza się w arcyzabawny spektakl. Znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał Teatralny hit od lat grany na deskach wielu światowych scen.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

„Dobry wieczór Państwu” – autoironiczny spektakl Krzysztofa Materny

15 października na wydarzenie przewrotnie nazwane przez autora monodramem w duecie zaprosi Krzysztof Materna, legenda polskiej telewizji i festiwali. „Dobry wieczór Państwu” – autoironiczny spektakl, w którym Materna prezentuje swój stosunek do zalewającej nas głupoty medialnej i estradowej. Opowiada anegdoty z życia estradowego, ironizuje na temat celebrytów i pseudo medialnych gwiazd.

Spektakl "Dobry Wieczór Państwu"

Towarzyszy mu w brawurowej roli asystentki, której świat i wiedza oparta jest na Wikipedii, Internecie i celebryckich ściankach, znakomita aktorka młodego pokolenia Olga Bołądź. Duet Materna i Bołądź tworzy półtoragodzinną wysokiej próby zabawę z publicznością.

„Same plusy” z plejadą gwiazd

W listopadzie pojawi się długo wyczekiwany w ATM spektakl „Same plusy”. Plejada znakomitych gwiazd: Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska oraz Michał Czerniawski we współczesnej prowokującej do refleksji komedii. Zuza to dzisiejsza polska Bridget Jones. Jest dziewczyną, której kompletnie nic w życiu nie wychodzi. Ma 40 lat, pracuje w korporacji, zaś jej życie osobiste leży w gruzach.

Jedynym bliskim Zuzy jest anonimowy „znajomy” z Facebooka. Na domiar złego dziewczyna zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną, który ulatnia się jak kamfora. Wydaje się, że Zuza już się nie pozbiera. Tymczasem drażniące dotąd koleżanki okazują się prawdziwymi przyjaciółkami. Rozpoczyna się zbiorowe poszukiwanie nieznanego ojca. Jednak szalona misja zawodzi. Czy jest dno, w które można zapukać od spodu? Jest. A czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie? Oto zagadka, którą rozwiążemy 5 listopada.

Michał Meyer  w „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko”

12 listopada „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko”. Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości – i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie i nie podzielają oryginalnej życiowej filozofii „szczęśliwca”?

Wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów i emocji, które się pojawią. Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”.

Kultowy monodram „Shirley Valentine” z Krystyną Jandą

Do ATM powróci również Krystyna Janda. Tym razem w kultowym monodramie, jako Shirley Valentine: kura domowa, która zmywając naczynia i gotując mężowi obiad, rozmawia z kuchenną ścianą. I choć niegdyś miała marzenia (chciała zostać stewardesą!), to dawno straciła nadzieję na realizację jakichkolwiek zamierzeń z młodości.

Pewnego dnia postanawia jednak zmienić wszystko, rzucić dotychczasowe życie i zacząć od nowa. Zupełnie od nowa. Feministyczne. Ironiczne. Gorzkie. Śmieszne. Prawdziwe. Doskonałe. „Shirley Valentine” zobaczymy 26 listopada.

Kultura dla wnuka – ATM Mała Scena na Bielanach

Oprócz spektakli dla dorosłych w repertuarze ATM Sceny na Bielanach znajdują się również propozycje dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. ATM Mała Scena na Bielanach to niebanalne propozycje dla najmłodszych widzów – najtrudniejszej i najszczerszej publiczności, która od kilku sezonów z zachwytem przyjmuje kolejne premiery: „Królestwo Plastiku” czy  „Zaczytana kraina”.

Bezpłatny transport

Na wybrane spektakle ATM Scena na Bielanach gwarantuje darmowy transport widzów z Centrum Wrocławia (Opera Wrocławska/Hotel Monopol) na Bielany i z powrotem.

Więcej informacji na stronie www.scenaatm.pl

ATM Scena na Bielanach Rezerwacja Telefoniczna i zniżki

Telefoniczne rezerwacje biletów na spektakle i występy na ATM Scena na Bielanach pod numerem telefonu: 782 796 247. ZNIŻKI DLA SENIORÓW nawet do 50%!

Artykuł Partnerski


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Dni Seniora, senioriady, targi seniora i święta seniorów. KALENDARZ wydarzeń senioralnych. Co, gdzie, kiedy?

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds