Butikowe Studio Treningu 36 MINUT Krotoszyn

Butikowe Studio Treningu 36 MINUT Krotoszyn

Butikowe Studio Treningu 36 MINUT jedyne miejsce w Krotoszynie, gdzie poczujesz się bezpiecznie dzięki stałej opiece trenera, wykonasz efektywny trening, który trwa tylko 36 minut i zadbasz o swoje zdrowie.

36 MINUT Nowy Klub w Krotoszynie

36 MINUT to innowacyjny system kompleksowego treningu, który zajmuje nie więcej niż 36 minut. Takiego klubu nie było do tej pory w Krotoszynie. Dzięki profesjonalnej kadrze trenerskiej, która wspiera Cię na każdym kroku, stworzyli kameralne studio treningu. Sprzęt najnowszej technologii certyfikowany medycznie umożliwia kompleksowy trening w zaledwie 36 minut.

Cały trening polega na wykonywaniu ćwiczeń w formie obwodu. Specjalnie przygotowane maszyny firmy Milon tworzą stacje w formie koła. Na każdej wykonujemy inne ćwiczenia, które przeplatają się tak, by w ciągu obwodu było 6 ćwiczeń siłowych oraz 2 ćwiczenia cardio. 36 minut to czas pełnych dwóch okrążeń, czyli wszystkich 8 ćwiczeń powtórzonych dwukrotnie. Każde ćwiczenie siłowe trwa 60 sekund, natomiast na ćwiczenia cardio przeznaczony czas wynosi 4 minuty.

Szybki, łatwy i efektywny trening sprawia, że Klubowiczami są osoby w każdym wieku. Również Seniorzy, którzy dzięki pełnej opiece trenera fizjoterapeuty czują się u nas bezpiecznie.

Butikowe Studio Treningu 36 MINUT w Krotoszynie

Koncepcja Treningu 36 MINUT

Warto podkreślić, że koncepcja treningu 36 MINUT nie jest zwykłym treningiem, lecz w rzeczywistości „treningiem personalnym” z nadzorem trenera/fizjoterapeuty, który jest obecny w obwodzie i na bieżąco monitoruje poprawność ćwiczeń. Klubowicze 36 MINUT nigdy nie są pozostawieni samym sobie, co ma czasem miejsce w tradycyjnych siłowniach. Trenerzy w klubach 36 MINUT zapewniają profesjonalną pomoc na każdym etapie treningu.

Wszystkie opisywane zalety zawdzięczamy nowoczesnej technologii. Inteligentne maszyny rozpoznają osobę – po wsunięciu karty magnetycznej automatycznie dostosowują obciążenie i zakres możliwego ruchu, a także parametry: wysokość siedziska i kąty nachylenia. W efekcie oznacza to koniec biegania po klubie z notatnikiem, w którym co niektórzy zapisywali sobie ilość podnoszonych kilogramów, powtórzeń czy wyrobionych serii.

Okazuje się, że 6-8 krótkich treningów w miesiącu zaspokaja nasze potrzeby ruchowe. Proponowany trening poprawia kondycję i wzmacnia całe ciało. W połączeniu ze zdrowymi nawykami żywieniowymi pomaga w zmianie sylwetki. Ćwicząc kilka razy po 36 minut tygodniowo zadbasz o swoje zdrowie oraz sprawność. Pozbędziesz się zadyszki, a twoje mięśnie staną się silne i mocne. Miną dokuczliwe bóle pleców, a Twoje ciało zyska witalność i energię do codziennych zmagań. Podsumowując trening w 36 MINUT sprawi, że uśmiech i pozytywna energia zagości w Twoim życiu.

Po ukończonym treningu Klubowicze mogą się napić kawy w strefie relaksu, a kameralność i atmosfera klubu przyciąga nawet tych, którzy twierdzili, że nie lubią ćwiczyć.

To właśnie nazywają efektywnością – wymarzone rezultaty pozbawione „wycisku”, który często bywa powodem szybkiego zniechęcenia.

Jeśli chcesz się osobiście przekonać jak wygląda trening 36 MINUT i skorzystać z bezpłatnego treningu wprowadzającego, zadzwoń: 797 708 007
Czekamy na Ciebie! Teraz jest TWÓJ CZAS!

FILOZOFIA MILON

Aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność od ponad 40 lat towarzyszą twórcom Milona. W kartach historii firmy znajdujemy dobrze znane przełomowe wynalazki, takie jak automatyczne systemy do rzucania piłek tenisowych, system treningu opartego o elektrostymulację mięśni EMS czy rewolucyjny system inteligentnego treningu Milon.

System Milon to zamknięte w jednym rozwiązaniu lata doświadczeń i badań wykonywanych we współpracy z Uniwersytetem Kolońskim, jednym z najstarszych w Europie i największym w Niemczech centrum badawczym. Podstawą do opracowania tego sytemu były założenia stworzenia efektywnego treningu, który będzie angażował minimalną ilość czasu i priorytetowo będzie gwarantował bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Artykuł sponsorowany

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds