Co dać na 35. rocznicę ślubu?

Co dać na 35. rocznicę ślubu?

Małżeństwa, które obchodzą kolejną rocznicę, pokazują, że w dzisiejszych czasach możliwa jest prawdziwa miłość. Takie pary zasługują na prezent z okazji kolejnej rocznicy. Wiele osób zastanawia się co dać na 35 rocznicę ślubu? Z poniższego artykułu dowiedzą się Państwo więcej. 

Materiał reklamowy MediaExpert

Co dać na rocznicę ślubu? 

W wyjątkowy czas, jakim jest rocznica ślubu, warto pomyśleć o prezencie. Praktyczny prezent przyda się każdemu. Warto zastanowić się, jakich produktów brakuje bliskim. Ciekawym pomysłem może być zakup kanapy bądź nowej pralki. Te rzeczy z pewnością się przydadzą. Świetny prezent to na pewno akcesoria kuchenne, ekspres do kawy czy wyciskarka do soków. Praktyczne prezenty to także elektronika, nowy aparat pozwoli na uwiecznienie miłych chwil, więc może być świetną opcją.

Prezent z okazji rocznicy ślubu zrobiony własnoręcznie

Samodzielne stworzenie prezentu może być naprawdę ciekawą opcją. Osoby uzdolnione plastycznie, mogą namalować piękny portret. Osoby, które posiadają talent do śpiewania, mogą nagrać piękną piosenkę. Z kolei te uzdolnione pisarsko, z pewnością stworzą niesamowity wiersz. Niezależnie, jaki to będzie prezent warto, by pochodził prosto z serca. To spowoduje, że rodzice będą zadowoleni oraz wzruszeni. Innym pomysłem jest stworzenie kolażu z rodzinnymi zdjęciami.

Rocznica ślubu – ciekawe pomysły

Prezent dla rodziców można również rozdzielić na dwie osoby, tacie można zakupić chłodziarkę do wina, głośnik, matę masującą czy kostkarkę do lodu. Takie prezenty dla taty na pewno się spodobają. Mamie można zakupić perfumy, biżuterię bądź torebkę. Można zdecydować się także na prezent dla obojga rodziców, takim podarkiem mogą być zegarki. Jest to bardzo elegancki prezent, który zapadnie w pamięci.

Innym pomysłem jest wykupienie podróży do miejsca, które rodzice chcieli zawsze odwiedzić. Może to być SPA bądź wyjazd zagraniczny, o jakim zawsze marzyli. Taka wycieczka z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Oryginalnym prezentem będzie lot balonem, jest to dość zwariowany pomysł, ale fanom ekstremalnych przeżyć z pewnością się spodoba. Osoby te muszą lubić różne szaleństwa. Nie mogą bać się wysokości.

Sesja zdjęciowa to również fajny pomysł na rocznicę. Jeśli oboje lubią zdjęcia, może to być naprawdę świetną opcją. Spektakl w teatrze to również dobry pomysł dla rodziców. Rodzaj spektaklu zależy od gustu. Ciekawym pomysłem może być również indywidualny kurs tańca. Nie tylko zachęci do większej aktywności, ale również zadba o zdrowie. Prezentów jest naprawdę wiele do wyboru.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds