DJ Wika w kampanii na temat leczenia zaćmy

Wylecz zaćmę i żyj, tak jak lubisz!

– zachęca DJ Wika w kampanii Medipe Clinic. Przedstawicielka aktywnych Seniorów, Wirginia Szmit, czyli popularna DJ Wika, od kilku lat z powodzeniem rozkręca imprezy wielopokoleniowe w Polsce. Energii i zapału może pozazdrościć jej niejeden nastolatek. Namawia ludzi starszych do aktywnego trybu życia i daje przykład swoją postawą. Prywatnie jest mamą i babcią, ale większość czasu poświęca na realizowanie swoich projektów oraz na prowadzenie imprez. Propozycje napływają do niej nieustannie z całej polski.

DJ Wika w kampanii na temat leczenia zaćmy

 

Reklama Reklama PolisyTravel

DJ Wika włączyła się w kampanię informacyjną Medipe Clinic.

Kampania dotyczy możliwości szybkiego wyleczenia zaćmy. Nie wszyscy są świadomi, że dzięki dyrektywie transgranicznej, za leczenie na terenie Unii Europejskiej, NFZ zwraca częściowo koszty. Dzięki temu zaćmę można usunąć nie za kilka lat, ale już w 2 tygodnie. DJ Wika namawia swoich rówieśników, aby zapoznali się z tą możliwością i poleca Medipe Clinic.

– Medipe Clinic wspiera seniorów – mówi DJ Wika – ja robię to już od dawna, mamy więc wspólny cel, dlatego postanowiłam wziąć udział w kampanii informacyjnej na temat leczenia zaćmy. – Pomagają osobom starszym, więc dlaczego by ich nie polecać? Oczywiście, że warto – dodaje Pani Wirginia.

Seniorzy, choćby z racji przewagi liczebnej, będą dochodzić do głosu. Kampanie z ich udziałem staną się codziennością. Dziś wciąż budzą emocje, mogą dziwić, ale któż lepiej zachęci do produktu/usługi niż lubiany i wiarygodny rówieśnik. Książkowy przykład do galerii dobrych pomysłów marketingu 50+.

Jeżeli chcecie bliżej poznać Wirginię Szmit-DJ Wikę polecamy materiały, które ukazały się na łamach „Gazety Senior” – rozmowa oraz fragmenty książki Pani Wirginii.

Teraz mogę zająć się sobą – wywiad z DJ Wiką

Relacja ze spotkania z autorką i fragmenty książki „DJ Wika. Jest moc!”

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds