Elektryzująca oferta dla aktywnych seniorów – gdzie kupić i gdzie serwisować elektryczne skutery trójkołowe i microcary?

Elektryzująca oferta dla aktywnych seniorów – gdzie kupić i gdzie serwisować elektryczne skutery trójkołowe i microcary?

Cenisz sobie aktywny tryb życia? Marzysz, żeby swobodnie poruszać się po mieście, ale nie masz już kondycji fizycznej nastolatka? Z westchnieniem patrzysz, jak młodzież cieszy się jazdą jednośladami i chodzi na długie spacery? Nie chcesz zrezygnować z samodzielnego robienia zakupów, załatwiania spraw w urzędach, spotkań z rówieśnikami w klubie seniora czy na uniwersytecie trzeciego wieku? Jest na to wszystko sposób! Pomyśl o lekkim pojeździe elektrycznym dla siebie.

Materiał reklamowy Electricall

Czym cechują się elektryczne skutery trójkołowe i microcary?

Lekkie pojazdy elektryczne dopiero przecierają szlaki na krajowym rynku motoryzacyjnym. Są do tego stopnia novum, że nie wszystkie doczekały się jeszcze swoich nazw w polszczyźnie. Pomysłowość ludzka nie zna granic, więc i pojazdów elektrycznych jest całe mnóstwo, o rozmaitych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Należą do nich zarówno jednoślady (elektryczne hulajnogi i rowery), jak i pojazdy trój- i czterokołowe.

A co to właściwie jest microcar? Jak sama nazwa wskazuje, to rodzaj mini-samochodu o kompaktowej, zgrabnej konstrukcji. Porusza się na trzech lub czterech kołach i ma zabudowaną karoserię. A w środku? Całkiem bogate wyposażenie, takie jak wycieraczki, klimatyzacja, szyberdach. Tak zaprojektowany pojazd może się z powodzeniem nadawać na wszelkie warunki pogodowe. Nie straszna mu jesienna słota, ani zimowy mróz. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nie stwarza problemów z parkowaniem czy poruszaniem się w miejskich korkach.

Dla amatorów jazdy z przysłowiowym wiatrem we włosach producenci pomyśleli natomiast o trójkołowych skuterach elektrycznych. Czym się różnią od tradycyjnego skutera? Trzecim kółkiem! Dzięki niemu możesz śmiało planować dłuższe trasy, nie martwiąc się o ból kręgosłupa, który miewasz zwykle po jeździe jednośladem. Część modeli wyposażona została w miejsca dla pasażerów. Dzięki temu możecie czerpać przyjemność z jazdy we dwoje!

Trójkołowy skuter elektryczny Frost

Trójkołowy skuter elektryczny Frost

Czym się zajmuje rzeszowska firma Electricall?

Firma Electricall z Rzeszowa prowadzi działalność od 2017 r. To właśnie wtedy grono miejscowych entuzjastów wpadło na pomysł, żeby przesadzić rzeszowiaków z ciężkich, zatruwających środowisko pojazdów spalinowych na proekologiczne lekkie pojazdy elektryczne. Od tego czasu zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym serwisem lekkich pojazdów elektrycznych. W zakresie sprzedaży i serwisu trójkołowych skuterów elektrycznych oraz microcarów współpracujemy obecnie z czołowymi producentami sprzętu z Polski: iamelectric z podwrocławskiego Domaszczyna i Electroride z Krakowa.

Dobra wiadomość! Mamy umowę z PFRON o dofinansowaniu do pojazdów elektrycznych. Od lat współpracujemy z portalem internetowym rampa.net.pl – ogólnopolską społecznością osób z niepełnosprawnościami, która motywuje osoby z niepełnosprawnościami do podejmowania aktywności życiowej i społecznej. W ramach tej kooperacji bierzemy udział w realizacji programu Aktywny Samorząd realizowanego przez PFRON.

Nasza oferta sprzedażowa

Wśród sprzedawanych i serwisowanych przez nas elektrycznych skuterów trójkołowych oraz microcarów mamy w ofercie:

  • Frost,
  • Dory Lithium,
  • LIFE,
  • LIFE 4.

Jesteśmy w stanie sprowadzić interesujący Cię model spoza naszego asortymentu na Twoje indywidualne zamówienie.

Małe samochody elektryczne od Electricall.pl

Małe samochody elektryczne od Electricall.pl

Dlaczego warto kupić pojazd elektryczny w Electricallu?

Electricall prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i internetową. U nas nie kupujesz przysłowiowego kota w worku. Nasi sprzedawcy pomogą Ci wybrać model spersonalizowany do Twoich potrzeb. Nasza dewiza sprzedażowa to: „Wypróbuj, zanim kupisz”. W zamian za symboliczną opłatę możesz wypożyczyć wybrany przez siebie sprzęt i przetestować go przez 1-3 dni w domu. Jeżeli w ciągu 2 tygodni od wypożyczenia zdecydujesz na zakup, wpłaconą przez Ciebie kwotę potrącamy od ceny zakupionego pojazdu.

To nie wszystko! Zakupiony przez Ciebie pojazd jest objęty gwarancją, ale my nigdy nie zostawiamy swoich klientów bez opieki. Świadczymy usługi serwisowe nawet po upływie okresu gwarancji w ramach naszego Centrum Serwisowego Electricall.

W ramach serwisu oferujemy Ci – jako jedyni w Polscepakiet serwis premium, którego regulamin przewiduje, m.in.:

  • dostarczenie Ci pojazdu zastępczego na czas serwisowania bądź naprawy Twojego sprzętu,
  • obsługa door-2-door, polegająca na odbiorze i zwrocie serwisowanego sprzętu pod wskazany przez Ciebie adres na terenie całego kraju.
Centrum serwisowe Electricall

Centrum serwisowe Electricall

W zakresie sprzedaży i serwisowania elektrycznych skuterów trójkołowych oraz microcarów przeprowadzamy wymianę baterii żelowych na jonowo-litowe – bardziej opłacalne i wydajniejsze w eksploatacji.

Naprawa i wymiana baterii w ramach centrum serwisowego

Naprawa i wymiana baterii w ramach centrum serwisowego

Jeżeli przekonało Cię to do skorzystania z naszych usług, zapraszamy do kontaktu z nami.

tel. 518 981 004

e-mail: rzeszow@electricall.pl

Odwiedź naszą stronę internetową electricall.pl , na której znajdziesz naszą pełną ofertę.
Serdecznie zapraszamy!

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds