Feromony dla kobiet – czyli koniec z byciem szarą myszką

Feromony dla kobiet – czyli koniec z byciem szarą myszką

Nieśmiałość jest trudną cechą charakteru, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy każdy człowiek musi zaznaczać swój byt i na swój sposób wyróżniać się od reszty. W przeciwnym wypadku znacznie trudniej jest osiągać zamierzone cele, nawiązywać nowe znajomości i rozwijać się w pracy. Chcesz zyskać większą pewność siebie i oczarować płeć przeciwną? W takim razie pomogą Ci feromony dla kobiet!

Naturalne feromony są wydzielane przez skórę wielu gatunków. Dzięki nim możliwe jest zlokalizowanie osobnika przeciwnej płci w celu przedłużenia gatunku. Mimo że omawiane substancje są bezwonne, to przetwarzanie informacji w nich zawartych jest związane ze zmysłem węchu i narządem nosowo-lemieszowym. Zastawiać się można, jak to się ma do ludzi. Kobiece feromony tysiące lat temu faktycznie przyciągały mężczyzn, ponieważ najważniejszym celem wtedy było rozmnażanie, by zapewnić byt niewielkiej społeczności. Przez ewolucję jednak społeczeństwo zaczęło rozwijać się i zwracać uwagę na inne sprawy niż przyrost naturalny. Równocześnie pojawiło się spoglądanie na relacje damsko-męskie w sposób głębszy, a więc niedążący wyłącznie do kopulacji. Tym sposobem naturalne feromony przestały się liczyć i osłabły, jednak zainspirowani naukowcy postanowili stworzyć bardziej skuteczne i odpowiednie dla dzisiejszych czasów syntetyki.

Oczywiście, za sprawą feromonów nie da się magicznie zaczarować drugiego człowieka, jednak pomagają one w zdobyciu silnej pewności siebie i wzbudzeniu zainteresowania własną osobą. Dzięki temu osoby nieśmiałe mogą cieszyć się dużo większą swobodą i skutecznością w ramach wieczornego flirtu, pracy w grupie i wielu innych czynności. Wiąże się to z aktywnością narządu nosowo-lemieszowego, którego neurony łączą się z częściami mózgu odpowiadającymi między innymi za seksualność. Działanie poszczególnych, syntetycznych produktów jest zależne od składu, czyli różnych feromonów i proporcji między nimi.

Damskie Feromony BTB to produkty o ugruntowanej pozycji na rynku, czemu nie można się dziwić, ponieważ tysiące użytkowników wydają na ich temat pozytywne opinie. Celem stosowania tych modeli jest przede wszystkim zyskanie większej pewności siebie i szacunku otoczenia do własnej osoby. To doskonały wybór, by uporać się z problemami zawodowymi lub znaleźć partnera – zarówno na jedną noc, jak i całe życie. Feromony dla kobiet sprawiają, że mężczyźni są bardziej zainteresowani użytkowniczką, a do tego czują do niej większy szacunek (inne osoby tej samej płci również). Dochodzi do tego fakt, że ona sama czuje się bardziej kobieco.

Feromony BTB w swoim składzie posiadają estratetraenol (poprawia nastrój, pobudza seksualnie), androstenol (sprawia, że użytkowniczka wydaje się bardziej energiczna i witalna), kopuliny (wzbudzają zainteresowanie mężczyzn, przyciągają seksualnie), androstadienon (wprowadza zabawną, lekką atmosferę). Na uwagę zasługuje fakt, że BTB posiada bardzo wysokie stężenie, dlatego jedna buteleczka wystarczy na długi czas.

Artykuł sponsorowany

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds