Gazeta Senior wydanie kwiecień 04/2021

Wiosna pełna inspiracji, która sięga nawet poza nasz kontynent. Dzięki nowym technologiom seniorki z MISO BAND zawojowały świat. Co opisał dla Was Kazimierz Nawrocki. Co jeszcze w numerze? [link do e-wydania na dole artykułu] 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Otwarcie sanatoriów, casting do kolejnej edycji programu „Sanatorium miłości” i historia pary – Iwony i Gerarda, która spotkała się dzięki programowi, rozpalają emocje seniorów. Para dziś prowadzi swój kanał na Facebooku, gdzie dzieli się swymi radościami i motywuje do kreatywnego spędzania czasu innych seniorów.

Na prośbę czytelników artykuł na temat obostrzeń i zmian dot. wznowionych wyjazdów do sanatorium. Wszystko, co musisz wiedzieć, oczekując na sanatorium w 2021 r.

Wiosna inspiracji

Pogoda sprzyja spacerom na świeżym powietrzu. Zaszczepieni seniorzy powoli planują pierwsze wyzwania na najbliższy rok. A może tak jeszcze polecieć balonem czyli … Marzenia spełniam po sześćdziesiątce, to rozmowa z Barbarą Napiórkowską-Jończyk. O cyberprzestrzeni, której nie należy się bać, i przekraczaniu granic opowiadają Martyna Wilk, Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz. O sztuce obdarowywania pisze Jadwiga Kwiek ABC w psychologii. A może zostaniesz oficerem łącznikowym podczas finału regat The Tall Ships Races? Seniorzy są tu mile widziani.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Seniorze, możesz pomóc

Andrzej Wasilewski rozmawiał z Rafałem Grzelewskim z Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH), który poznał realia seniorów żyjących we wschodniej Ukrainie na terenach objętych konfliktem zbrojnym. Kwiecień to czas ostatecznego rozliczenia z fiskusem. Polska Akcja Humanitarna oraz Fundacja dorastaj z Nami to propozycje organizacji, którym możesz pomóc przekazując 1% swojego podatku! To nic nie kosztuje.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Przepisy, zmiany w prawie

Od stycznia br. seniorzy 75+ mieli szansę na bezpłatne leki także od lekarzy specjalistów. W praktyce okazało się, że jeśli senior nie ma Internetowego Konta Pacjenta, nie dostanie recepty na bezpłatne leki. Co na to Ministerstwo Zdrowia? Społeczne Agencje Najmu (SAN), to nowość w polskim prawie. Co to takiego? Dlaczego to ważne dla seniorów? Więcej w numerze!

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 28 kwietnia.

Patronat medialny Patronat medialny Telefon Zaufania

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021! + PREZENT!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

NIE PRZEGAP! Dla pierwszych 3 zamówień złotego pakietu „Gazety Senior” PREZENT w postaci pięknego albumu „Wielki zielnik roślin leczniczych”, więcej o prezencie TUTAJ. A dla pierwszych 5 zamówień pakietów brązowego i srebrnego „Gazety Senior” UPOMINEK książka pt. „Nikodem terapeuta duszy”.  Dot. zamówień złożonych po 24 marca br.

Gazeta Senior kwiecień 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021!
Trzy wygodne pakiety. Sprawdź!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds