Gazeta Senior wydanie kwiecień 04/2021

Wiosna pełna inspiracji, która sięga nawet poza nasz kontynent. Dzięki nowym technologiom seniorki z MISO BAND zawojowały świat. Co opisał dla Was Kazimierz Nawrocki. Co jeszcze w numerze? [link do e-wydania na dole artykułu] 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Otwarcie sanatoriów, casting do kolejnej edycji programu „Sanatorium miłości” i historia pary – Iwony i Gerarda, która spotkała się dzięki programowi, rozpalają emocje seniorów. Para dziś prowadzi swój kanał na Facebooku, gdzie dzieli się swymi radościami i motywuje do kreatywnego spędzania czasu innych seniorów.

Na prośbę czytelników artykuł na temat obostrzeń i zmian dot. wznowionych wyjazdów do sanatorium. Wszystko, co musisz wiedzieć, oczekując na sanatorium w 2021 r.

Wiosna inspiracji

Pogoda sprzyja spacerom na świeżym powietrzu. Zaszczepieni seniorzy powoli planują pierwsze wyzwania na najbliższy rok. A może tak jeszcze polecieć balonem czyli … Marzenia spełniam po sześćdziesiątce, to rozmowa z Barbarą Napiórkowską-Jończyk. O cyberprzestrzeni, której nie należy się bać, i przekraczaniu granic opowiadają Martyna Wilk, Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz. O sztuce obdarowywania pisze Jadwiga Kwiek ABC w psychologii. A może zostaniesz oficerem łącznikowym podczas finału regat The Tall Ships Races? Seniorzy są tu mile widziani.

Seniorze, możesz pomóc

Andrzej Wasilewski rozmawiał z Rafałem Grzelewskim z Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH), który poznał realia seniorów żyjących we wschodniej Ukrainie na terenach objętych konfliktem zbrojnym. Kwiecień to czas ostatecznego rozliczenia z fiskusem. Polska Akcja Humanitarna oraz Fundacja dorastaj z Nami to propozycje organizacji, którym możesz pomóc przekazując 1% swojego podatku! To nic nie kosztuje.

Autopromocja Prenumerata Gazety Senior

Przepisy, zmiany w prawie

Od stycznia br. seniorzy 75+ mieli szansę na bezpłatne leki także od lekarzy specjalistów. W praktyce okazało się, że jeśli senior nie ma Internetowego Konta Pacjenta, nie dostanie recepty na bezpłatne leki. Co na to Ministerstwo Zdrowia? Społeczne Agencje Najmu (SAN), to nowość w polskim prawie. Co to takiego? Dlaczego to ważne dla seniorów? Więcej w numerze!

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 28 kwietnia.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021! + PREZENT!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

NIE PRZEGAP! Dla pierwszych 3 zamówień złotego pakietu „Gazety Senior” PREZENT w postaci pięknego albumu „Wielki zielnik roślin leczniczych”, więcej o prezencie TUTAJ. A dla pierwszych 5 zamówień pakietów brązowego i srebrnego „Gazety Senior” UPOMINEK książka pt. „Nikodem terapeuta duszy”.  Dot. zamówień złożonych po 24 marca br.

Gazeta Senior kwiecień 2021 czytaj bezpłatnie online >>

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021!
Trzy wygodne pakiety. Sprawdź!

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.