Gazeta Senior wydanie sierpień 8/2020

Wakacje w pełni, ale nie są one tak beztroskie jak do tej pory. Wirus jest z nami i nie odpuszcza. Nikt rozsądny nie pokusi się o wyrokowanie, jak długo to jeszcze potrwa i ile ofiar pochłonie. Pozostaje czekać. W tym czasie polecamy lekturę Gazety Senior.

xABo. Ksiądz Boniecki – FILM o księdzu z nakazem milczenia w mediach

Polecamy wierzącym i ateistom film „xABo. Ksiądz Boniecki”, od 24 lipca do obejrzenia w kinach. To obraz człowieka wielkiego serca i intelektu. Warto posłuchać słów kołaczących się w głowie 85-latka, który żyje tempem nastolatka i czasem jak dzieciak żartuje. Nie chcemy opowiadać zbyt wiele, aby nie psuć kinowej uczty. Po prostu zapraszamy do kin. Więcej o kulisach powstawania filmu zdradziła nam reżyser dokumentu Aleksandra Potoczek. Historia determinacji tej młodej osoby to materiał na duży ekran.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Ku refleksji, ku lepszemu

Niech niełatwa sytuacja epidemiczna przyniesie owoce, choćby w postaci refleksji i docenienia tego, co mieliśmy.  Jak pisze Maria Marchwicka w swoich wspomnieniach z czasu pandemii na str.13 „ dopiero zdaję sobie sprawę, jaka przed tym wszystkim byłam szczęśliwa”. To może być początek czegoś nowego. W numerze felietony, książki, filmy, które sprzyjają mądrej refleksji.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Z życia seniorów, zdrowie, ostrzeżenia i wiele innych.

Gazeta Senior sierpniowy numer – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gdzie dociera Gazeta Senior, sprawdzicie na jej łamach, lista placówek stacjonarnych.

GazetaSenior.pl codziennie nowe informacje Sprawdź >>

Archiwum Gazety Senior TUTAJ

Zapisz się do Newslettera Gazety Senior

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds