Gazeta Senior wydanie wrzesień 9/2020

Jesień to moc atrakcji dla seniorów, ale i początek sezonu grypowego. Podpowiadamy, jak się chronić, aby bezpiecznie skorzystać z licznych propozycji oferowanych w ramach jesiennych wydarzeń. 

Szczepienia na grypę a Covid-19

Wiele miejsca poświęcamy szczepionce na grypę, która podczas pandemii Covid-19 budzi mnóstwo emocji. Dla kogo szczepionka będzie bezpłatna? Dlaczego seniorzy powinni się zaszczepić? Dlaczego grypa jest groźna i czy szczepienie na grypę pomoże w walce z Covid-19. Głos oddaliśmy lekarzom i specjalistom zdrowia publicznego.

Oszustwa „na koronawirusa” kolejne odsłony

Oszustwa „na koronawirusa” mają się niestety świetnie. Przestępcy są bardzo pomysłowi i wykorzystują strach przed koronawirusem. To kolejny materiał na temat metod wykorzystywanych podczas pandemii.

Wydarzenia Dni Seniora – Wrocław 2020

Jesień co roku należy do seniorów. Wiele wydarzeń odbędzie się, choć nie obejdzie się bez obostrzeń. Zapowiadamy Dni Senior – Wrocław 2020, które ruszają już 7 września. WCRS-WCS z partnerami szykuje moc atrakcji, nie tylko online! Zapraszamy do udziału w REWII PARASOLI i koncercie w rytmie swingu, które zainaugurują wydarzenie w tym roku! Szczegółowy harmonogram na łamach wrześniowego wydania Gazety Senior.

I wiele innych

Andrzej Wasilewski odwiedził Dom Pomocy Społecznej, co tam zastał? Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Krystyna Ziętak wspomina swojego nauczyciela matematyki prof. Witolda Rotera. Te i wiele innych ciekawych materiałów we wrześniowym numerze Gazety Senior.

Gazeta Senior wrześniowy numer. Sprawdź online >>

Gazeta Senior wrzesień 2020 (09/2020)

Wrześniowy numer Gazety Senior (09/2020)

Gdzie dociera Gazeta Senior, sprawdzicie na jej łamach. Lista placówek stacjonarnych opublikowana jest na stronie nr 22.

Archiwum Gazety Senior TUTAJ

Redakcja
Kategorie
Udostępnij