Gazeta Senior wydanie wrzesień 9/2020

Jesień to moc atrakcji dla seniorów, ale i początek sezonu grypowego. Podpowiadamy, jak się chronić, aby bezpiecznie skorzystać z licznych propozycji oferowanych w ramach jesiennych wydarzeń. 

Szczepienia na grypę a Covid-19

Wiele miejsca poświęcamy szczepionce na grypę, która podczas pandemii Covid-19 budzi mnóstwo emocji. Dla kogo szczepionka będzie bezpłatna? Dlaczego seniorzy powinni się zaszczepić? Dlaczego grypa jest groźna i czy szczepienie na grypę pomoże w walce z Covid-19. Głos oddaliśmy lekarzom i specjalistom zdrowia publicznego.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Oszustwa „na koronawirusa” kolejne odsłony

Oszustwa „na koronawirusa” mają się niestety świetnie. Przestępcy są bardzo pomysłowi i wykorzystują strach przed koronawirusem. To kolejny materiał na temat metod wykorzystywanych podczas pandemii.

Wydarzenia Dni Seniora – Wrocław 2020

Jesień co roku należy do seniorów. Wiele wydarzeń odbędzie się, choć nie obejdzie się bez obostrzeń. Zapowiadamy Dni Senior – Wrocław 2020, które ruszają już 7 września. WCRS-WCS z partnerami szykuje moc atrakcji, nie tylko online! Zapraszamy do udziału w REWII PARASOLI i koncercie w rytmie swingu, które zainaugurują wydarzenie w tym roku! Szczegółowy harmonogram na łamach wrześniowego wydania Gazety Senior.

I wiele innych

Andrzej Wasilewski odwiedził Dom Pomocy Społecznej, co tam zastał? Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Krystyna Ziętak wspomina swojego nauczyciela matematyki prof. Witolda Rotera. Te i wiele innych ciekawych materiałów we wrześniowym numerze Gazety Senior.

Gazeta Senior wrześniowy numer – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior wrzesień 2020 (09/2020)

Wrześniowy numer Gazety Senior (09/2020)

Gdzie dociera Gazeta Senior, sprawdzicie na jej łamach. Lista placówek stacjonarnych opublikowana jest na stronie nr 22.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds