Gdynia docenia też podróżniczych nestorów

15 tys. zł jako jednorazowy dodatek do emerytury? Takie cuda tylko w Gdyni. Prezydent Wojciech Szczurek uznał, że Nagroda im. Andrzeja Zawady dla młodych podróżników to za mało. Teraz mogą się o nią ubiegać również podróżnicy-seniorzy.

lauraci

Od roku 2017 o nagrodę WIECZNIE MŁODZI na realizację podróżniczych marzeń będą mogli się ubiegać również najstarsi uczestnicy Kolosów. To wyróżnienie dla tych naprawdę odważnych i wiecznie młodych eksplorerów.
Wzorem towarzyszącej Kolosom od piętnastu lat Nagrody im. Andrzeja Zawady – przyznawanej na realizację najciekawszego w danym roku projektu podróżniczego zgłoszonego przez osoby, które nie przekroczyły trzydziestego piątego roku życia – prezydent Gdyni postanowił wspierać nagrodą w wysokości 15 tys. zł również podróżników-seniorów.

Co zdecyduje o nagrodzie

Projekty wypraw mogą zgłaszać kandydaci, którzy ukończyli 65 lat. Decydując o tym, komu przyznać Nagrodę, Kapituła będzie brała pod uwagę zarówno oryginalność i jakość projektu, na którego realizację kandydat zobowiązuje się przeznaczyć nagrodę, jak
i wcześniejszy dorobek podróżniczy uczestników konkursu. Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o wygłoszenie podczas Kolosów w Gdyni prelekcji o swoim największym dotychczasowym dokonaniu.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 stycznia 2017 r. pocztą na adres Urzędu Miasta Gdyni,
ul. 10-go Lutego 24, 81-364 Gdynia. Szczegóły konkursu: www.gdyniaturystyczna.pl, www.gdynia.pl.
Impreza odbędzie się w dniach 10 – 12 marca 2017 r. w Gdynia Arena oraz Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds