Opłatek z Miejską Radą Seniorów w Poznaniu

Miejska Rada Seniorów zorganizowała spotkanie opłatkowe, będące jednocześnie podsumowaniem działalności w kończącym się roku.

Na spotkanie zaproszono Zastępcę Prezydenta Miasta Poznania Jędrzeja Solarskiego i Radną Miejską Małgorzatę Woźniak oraz przedstawicieli Centrum Inicjatyw Senioralnych, Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych. Wyjątkowa atmosfera spotkania udzieliła się wszystkim obecnym. Wspominano tegoroczne dokonania i dziękowano za zaangażowanie i pracę. Dzięki bardzo dobrej współpracy z CIS, WZiSS i klubami seniora, a także z innymi organizacjami, MRS jest obecnie spostrzegana, jako ważna instytucja integrująca całe środowisko osób starszych, a wszelkie inicjatywy, projekty i działania przynoszą korzyść dla społeczeństwa.

Oczywiście nie obyło się bez składania życzeń, a niemal wszystkie dotyczyły realizacji szerokich planów MRS na następny rok, które są ambitne i powinny przenieść dalszą poprawę życia seniorów w Poznaniu.
Czego i my życzymy…

DSC_9966 DSC_9939 DSC_9925

Tekst i Foto: Roman Szymański

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds