Grand Orkiestra z Odessy – koncert piosenki francuskiej „Pod dachami Paryża”  [Zniżka z Kartą Seniora]

Grand Orkiestra z Odessy – koncert piosenki francuskiej „Pod dachami Paryża” [Zniżka z Kartą Seniora]

Paryż to jedno z najpiękniejszych, a zdaniem wielu również i najbardziej romantycznych miast. Nie bez powodu stał się on miastem zakochanych, światową stolicą mody, wyśmienitego jedzenia oraz… muzyki! To właśnie tam powstały jedne z największych hitów muzycznych ostatnich dekad. Wszystko za sprawą muzyków takich jak Dalida, Edith Piaf, Joe Dassin, Mireille Mathieu oraz kabaretów (w tym słynny Moulin Rouge), które rozsławiły piosenkę francuską na cały świat!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Piosenka francuska wiecznie żywa!

Koncert „Pod dachami Paryża” w wykonaniu Grand Orkiestry z Ukrainy to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń, jakie promują w tym roku piosenkę francuską w Polsce. W trakcie tego niezwykłego widowiska widzowie usłyszą największe przeboje piosenki francuskiej, które na zawsze wpisały się w historię muzyki. Wśród nich nie zabraknie zarówno największych przebojów gwiazd takich jak: Edith Piaf („Millord”, „La vie en rose”, „Non, je ne regrette rien”, „Sous le ciel de Paris”), Dalida („Gigi l’amoroso”), Joe Dassin („Les Champs-Élysées”, „Et si tu n’existais pas”) i Mireille Mathieu („Bravo, tu as gagné”) – czyli artystów, którzy odmienili oblicze międzywojennej oraz powojennej muzyki rozrywkowej. To właśnie ich przeboje królowały bowiem w radiach i na listach przebojów w całej, powojennej Europie.

pod-dachami-paryza-grand-orkiestra

Koncert „Pod Dachami Paryża”

Utwory największych gwiazd francuskiej sceny muzycznej i nie tylko

To jednak jeszcze nie wszystko. W trakcie dwugodzinnego koncertu poza największymi szlagierami legend francuskiej muzyki widzowie usłyszą również największe przeboje muzyczne, które wywodzą się z kabaretu, musicali i operetki. Na liście utworów, które przygotowała Grand Orkiestra, znalazły się bowiem m.in. utwory z musicalu „Dzwonnik z Notre Dame” („Le Temps des Cathédrales”, „Belle”, La fête des fous”), „Kabaret” („Money, money”), filmu „Moulin Rouge” („El Tango”) oraz kankan z operetki „Orfeusz w piekle”. Tym samym na osoby wybierające się na ten koncert czeka prawdziwa uczta muzyczne. To właśnie bowiem te dzieła muzyczne sprawiły, że piosenka francuska stała się tak popularna!

pod-dachami-paryza-grand-orkiestra

Pod dachami Paryża – Grand Orkiestra z Odessy

Niezapomniana podróż muzyczna w czasie

Muzyka to jedna z tych dziedzin naszego życia, która nieustannie ewoluuje, zmieniając swój wygląd każdego dnia. Dlatego też współcześnie puszczane w radiach przeboje, tak naprawdę nie wiele mają już wspólnego z muzyką, do której bawiono się kilkadziesiąt lat temu. Mimo iż bez wątpienia dalej należą one do grona utworów, które ukształtowały nasze obecne gusta muzyczne – coraz ciężej o to, by usłyszeć je w wykonaniu na żywo. Dlatego też koncert „Pod dachami Paryża” w wykonaniu Grand Orkiestra z Odessy to jedyna okazja ku temu, by móc je ponownie usłyszeć na scenie. Dlatego nie zwlekaj i pozwól zabrać się w tę niezwykłą, dwugodzinną podróż muzyczną, która przeniesie Cię w czasie!

pod-dachami-paryza-grand-orkiestra

Pod dachami Paryża – Grand Orkiestra z Odessy

Koncert „Pod dachami Paryża” – opinie

Na końcu warto również wspomnieć kilka słów o opiniach, jakie koncertująca po całej Polsce Grand Orkiestra zdążyła już zdobyć. W Internecie nie brak pozytywnych opinii i recenzji na temat koncertu. Widzowie zachwalają nie tylko artystów, którzy odświeżają największe przeboje piosenki francuskiej, ale i szeroki dobór repertuaru. Wśród utworów znalazły się bowiem, nie tylko utwory taneczne, ale i te, które przywołują wiele  wzruszeń i uśmiechu. Na uwagę zasługują również stroje artystów, które odzwierciedlają ducha Paryża sprzed kilkudziesięciu lat. Uzupełnieniem spektaklu są również wstawki taneczne, które przenoszą koncert na znacznie wyższy poziom artystyczny.

Dla seniorów 10 zł zniżki na koncert piosenki francuskiej „Pod dachami Paryża” z Ogólnopolską Kartą Seniora

Sprawdź, jak wyrobić Kartę Seniora i korzystać z ulg. Informacje dot. zniżkowych biletów pod numerem tel. 737 567 014

19.11.2022 r. godz. 18.00 KĘPNO Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 9
21.11.2022 r. godz. 19.00 POZNAŃ Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1
23.11.2022 r. godz. 19.00 KALISZ Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego, ul. Nowy Świat 28-30

Bilety do nabycia także online: ebilet.plbiletyna.pl

Organizator Agencja Brussa, e-mail: info@agencjabrussa.pl

Artykuł Partnerski


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds