Infolinia Allegro dla Seniora 616 271 777. Pomoc przy zakupach w Internecie.

Infolinia Allegro dla Seniora 616 271 777. Pomoc przy zakupach w Internecie.

Infolinia Allegro dla Seniora to pomoc w zakupach online na najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce. To rzeczywista pomoc przy zakupach w czasie ich robienia. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer 616 271 777.

 Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Bezpieczne zakupy w Internecie bez wychodzenia z domu

Życie w ostatnim czasie mocno się zmieniło, ale nie zmieniły się potrzeby ludzi. Na co dzień potrzebuje się tego samego co zawsze, czyli jedzenia, odzieży, urządzeń medycznych i wielu innych niezbędnych do normalnego funkcjonowania produktów. Z pomocą przyszedł Internet i rozwój techniki oraz ludzie dobrej woli chętni do pomocy innym.

Allegro to platforma zakupowa, gdzie można kupić prawie wszystko. Serwis oferuje łatwą w obsłudze przeglądarkę internetową, gdzie można wpisać szukany produkt, ale także umożliwia różne sposoby płacenia: przez Internet poprzez swój Bank lub Blik (można w aplikacji z danego baku wygenerować specjalny kod, po wpisaniu go zakupy zostaną sfinalizowane) lub gotówką przy odbiorze. Allegro zapewnia także kontakt z klientem, od którego zakupiło się towar, a także daje możliwość zakupu na raty lub z opcją SMART – zakupy bez opłaty za dostawę. To naprawdę bezpieczne i wygodne zakupy. Obecnie zostały wsparte jeszcze specjalną Infolinią dla Seniora.

Jest to szczególnie ważne Właśnie teraz, kiedy galerie handlowe ponownie są zamknięte, seniorzy otrzymują realne wsparcie doradców w sprawnym i bezpiecznym kupowaniu w Internecie.”mówi Marzena Rudnicka, prezes Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

A pani Mirosława Kawala, dyrektor ds. obsługi klienta w Allegro dodaje „Co więcej, aktualnie wszystkim nam brakuje kontaktów z innymi ludźmi, więc jestem przekonana, że seniorzy chętnie skorzystają z tej formy doradztwa podczas zakupów, kiedy wszystkie problemy i wątpliwości będą rozwiązywane od ręki.”

Ten cyfrowy świat stoi otwarty i bezpieczny także dla seniora. Pandemia nie musi nikogo ograniczać, a wręcz przeciwnie, daje nowe możliwości i pozwala z nich korzystać w dowolnym czasie.

Realne wsparcie człowieka – konsultanta (rozmowa, bezpieczeństwo)

Wielu seniorów jest dopiero na początkach tej przygody z zakupami przez Internet. Wystarczy tylko mieć sprawny sprzęt z dostępem do Internetu (laptop, komputer stacjonarny, tablet lub telefon-smartfon), a także adres e-mail, żeby można było spokojnie i bezpiecznie robić zakupy w Allegro przez Internet. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie założenia konta na Allegro, wyboru sposobu dostawy, płatności czy reklamacji można od razu skontaktować się z bezpłatną Infolinia Allegro dla Seniora o numerze 616 271 777. Jest ona czynna codziennie od 8.00 do 20.00 (z wyjątkiem świąt). To tutaj czekają na Seniorów mili i kompetentni doradcy, którzy krok po kroku przeprowadzą każdego przez proces kupowania na Allegro. Ważna jest także informacja, że Infolinia dla Seniora służy pomocą w wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości oraz udziela wsparcia od momentu założenia konta, aż do zakończenia całej transakcji, nie jest ona przeznaczona do składania zamówień. Przez infolinię nie można kupować towarów.

Infolinia Allegro dla Seniora 616 271 777

Świat cyfryzacji, rozwoju Internetu i zakupów online, to świat przyjazny i bezpieczny dla wszystkich. Dzięki Infolinii Allegro dla Seniora, ta najbardziej zasłużona grupa wiekowa może otrzymać pomoc w czasie zakupów online zawsze wtedy, gdy będzie tego potrzebowała.

Artykuł partnerski

Zapisz się do Newslettera Gazety Senior, a otrzymasz na swój adres e-mailowy zbiór najciekawszych artykułów publikowanych w serwisie GazetaSenior.pl Zapisz się do Newslettera

Może Cię zainteresować:

PRACA DLA SENIORA. Kto zatrudnia seniorów, gdzie szukać ofert pracy, ile może dorobić emeryt?

Emerytura bez podatku, ale z wyższą składką zdrowotną. Polski Ład dla emeryta (TABELA)

 

Kategorie
Udostępnij