Allegro DLA SENIORA to bezpłatna, telefoniczna pomoc w zakupach online dla osób starszych

Allegro DLA SENIORA to bezpłatna, telefoniczna pomoc w zakupach online dla osób starszych

Allegro dla Seniora to wsparcie w zakupach online na najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce. To konkretna pomoc przy zakupach w czasie ich robienia. Jak to wygląda w praktyce? Jak skorzystać z pomocy konsultanta infolinii Allegro dla seniora? Sprawdzamy!

 Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Allegro platforma zakupowa także dla najstarszych

Czym jest Allegro? Dla tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z tym popularnym miejscem do robienia zakupów w sieci. Allegro to platforma zakupowa, gdzie można kupić prawie wszystko. Serwis oferuje łatwą w obsłudze przeglądarkę internetową, gdzie można wpisać i znaleźć poszukiwany produkt. Allegro umożliwia także różne sposoby płacenia na zakupy, m.in.

  • przez Internet poprzez swój Bank (przelewem)
  • Blikiem (można w aplikacji z danego baku wygenerować specjalny kod, po wpisaniu go zakupy zostaną sfinalizowane),
  • gotówką przy odbiorze,
  • na raty – możesz zapłacić za zakupy do 30 dni później lub podzielić płatność na raty – sprawdź jak to działa,
  • z tzw. opcją SMART zakupy bez opłaty za dostawę.

To bezpieczne i wygodne zakupy, z których korzystają miliony Polaków. Obecnie zostały wsparte dedykowaną Infolinią dla Seniora.

Bezpieczne zakupy w Internecie bez wychodzenia z domu

Życie i otaczająca nas rzeczywistość zmienia się, ale nie zmieniają się nasze potrzeby. A trudna sytuacja gospodarcza zmusza wielu z nas, w tym seniorów, do poszukiwania korzystnych ofert i niskich cen bardziej niż zwykle. Z pomocą przychodzi internet, gdzie szybko i sprawnie porównamy produkty, ceny i wybierzemy najlepszą i najtańszą propozycję. Co jednak na początku przygody z zakupami online może wydawać się stresujące i wcale nie takie łatwe.

Pomoc konsultanta – rozmowa i instrukcja krok po kroku

Aby rozpocząć poszukiwanie najlepszych ofert i okazji na stronie Allegro wystarczy mieć sprawny sprzęt z dostępem do Internetu (laptop, komputer stacjonarny, tablet lub telefon-smartfon) oraz adres e-mail, aby założyć konto na platformie zakupowej. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących:

  • założenia konta na Allegro,
  • wyboru sposobu dostawy, płatności
  • reklamacji

senior może skontaktować się z Infolinia Allegro dla Seniora pod numerem 616 271 777. Pomoc i wsparcie dostępne jest codziennie od 8.00 do 20.00 (z wyjątkiem świąt). Połączenie z infolinią jest bardzo proste – nie natkniemy się na trudną czasem dla seniorów wieloetapową weryfikację i co ważne jest bezpłatne!

Jaką pomoc uzyskasz Allegro dla seniora?

Na seniorów czekają mili i kompetentni doradcy, którzy zostali przygotowani do udzielenia zdalnego wsparcia osobom starszym. Zajmują się tym i tylko tym codziennie. Krok po kroku przeprowadzą każdego seniora przez proces kupowania na Allegro. Konsultanci Infolinii dla Seniora służą pomocą w wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości oraz udziela wsparcia od momentu założenia konta, aż do zakończenia całej transakcji.

Do czego nie służy infolinia Allegro dla Seniora?

Infolinia Allegro dla Seniora nie jest ona przeznaczona do składania zamówień. Przez infolinię nie można kupować towarów i np. porozmawiać bezpośrednio ze sprzedawcą danego produktu (Allegro oferuje produkty tysięcy sprzedawców, więc technicznie byłoby to niemożliwe). Jej rolą jest rozwianie wszelkich wątpliwości starszego użytkownika oraz swoista edukacja, aby w przyszłości bez obaw móc zamawiać produkty z platformy Allegro samodzielnie i tylko przez internet.

Allegro dla Seniora numer infolinii dla seniorów 616 271 777

Świat cyfryzacji, rozwoju Internetu i zakupów online może być światem przyjaznym i bezpiecznym dla wszystkich. Dzięki Infolinii Allegro dla Seniora każdy starszy internauta otrzyma pomoc w czasie zakupów online zawsze wtedy, gdy tego potrzebuje, aby cieszyć się okazjami, o które coraz trudniej w sklepach stacjonarnych.

Allegro dla Seniora, czyli dedykowana infolinia działająca pod numerem 616 271 777, udziela pomocy seniorom codziennie od 8.00 do 20.00 (z wyjątkiem świąt). Połączenie z infolinią jest proste i bezpłatne!

Artykuł partnerski


Zapisz się do Newslettera Gazety Senior, a otrzymasz na swój adres e-mailowy zbiór najciekawszych artykułów publikowanych w serwisie GazetaSenior.pl Zapisz się do Newslettera


Może Cię zainteresować:

PRACA DLA SENIORA 2022. Kto zatrudnia seniorów, gdzie szukać ofert pracy, ile może dorobić emeryt?

Emerytura bez podatku, ale składka zdrowotna wyższa. Polski Ład dla emeryta (TABELA 2022)

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds