Jak działają centra seniora?

Jak działają centra seniora w Polsce. Przegląd: Wrocław, Poznań, Kraków, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Opole, Łódź, Lublin.

Centra Seniora

II Ogólnopolskie Spotkanie Centrów Seniora. Poznań 2016 r.

II spotkanie centrów seniora było doskonałą okazją dla centrów do opowiedzenia o prowadzonych inicjatywach, zdobytych doświadczeniach, podjętych staraniach i odnoszonych sukcesach. Każde z centrów otrzymało taką możliwość, a dzięki Magdzie Krysińskiej-Sowie z Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu powstała obszerna relacja z tych wystąpień.

Na bazie tego materiału powstał artykuł opisujący działania poszczególnych centrów. To kompendium wiedzy i źródło inspiracji, nie tylko dla samorządowców, ale także dla firm i marketingowców, którzy kierują swoje produkty i usługi do starszego klienta. Warto wiedzieć, że praktycznie każde większe miasto w Polsce udostępnia seniorom taką placówkę.

Zapraszam do lektury artykułu, który ukazał się w ostatnim wydaniu Gazety Senior Kraj 2/2016 oraz na portalu GazetaSenior.pl

www.gazetasenior.pl/jak-dzialaja-centra-seniora-w-roznych-miastach-polski

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds