Silver Marketing w magazynie Marketer+

Stały cykl poświęcony wyzwaniom silver marketingu w magazynie Marketer+. Silver marketing po polsku. Część 1. Poznaj klientów 50+, by Linda Matus i Ilona Zakowicz.

Silver Marketing Marketer+

Znany marketerom magazyn dostrzegł rozwój srebrnej gospodarki i potrzebę poszerzania wiedzy czytelników z zakresu silver marketingu. Marketer+ zaprosił do współpracy Lindę Matus i Ilonę Zakowicz, które w Media Senior codziennie zgłębiają tajniki marketing 50+. Szykuje się cykl artykułów na ten temat.

Dla kogo silver marketing?

Zapraszamy serdecznie do lektury materiałów, które opracowujemy z myślą o największych wyzwaniach przedsiębiorców, marketerów, badaczy i wszelkiej maści specjalistów, którzy sięgają po klienta seniora. Labolatorium diagnostycznym są prowadzone szkolenia i konsultacje a także stały kontakt z seniorami z różnych środowisk. Wiemy, co nie daje spać firmom rozpoczynającym przygodę z klientem-seniorem. W najnowszym wydaniu Marketera+ znajdziecie pierwszy odcinek cyklu wprowadzającego do świata srebrnego marketingu, co ważne, w iście polskiej odsłonie.

Wizyta w empiku a najlepiej prenumerata

Dziś jeszcze nie możemy podzielić z wami treścią artykułu, ale serdecznie zapraszamy do Empików po zakup Marketera+, możecie zamówić także e-wydanie. O kolejnych publikacjach będziemy informować.
Szczegóły na http://marketerplus.pl/

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds