Jamrozowa Polana. Odkryj niezwykłe miejsce!

Jamrozowa Polana. Odkryj niezwykłe miejsce!

Jamrozowa Polana Hotel & Browar *** to wyjątkowy hotel na rozległej polanie wśród szczytów Pogórza Orlickiego, skąd rozpościerają się rozległe widoki na zbocza pobliskiego Zieleńca. Miejsce jest otoczone świerkowymi lasami, dlatego to doskonałe miejsce na wczasy niezależnie od pory roku. Duszniki-Zdrój i okolice, a także sam hotel zapewni niezwykłe atrakcje i komfortowy wypoczynek.

Dla aktywnych 

Pobliskie Centrum Polskiego Biathlonu i szerokie możliwości uprawiania sportu o każdej porze roku to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Można wybrać się tu całą rodziną i każdy znajdzie tu atrakcje dla siebie.

Cisza i wypoczynek

Na pragnących wyciszenia i relaksu czeka Park Zdrojowy w Dusznikach-Zdrój. To spokojne i zaciszne miejsce, a spacerowicze i kuracjusze mogą odprężać się wśród licznych kasztanowców, lip i buków. Park w okresie letnim dodatkowo ustrajają liczne kwiatowe dywany. W parku znajdziemy dworek im. Fryderyka Chopina, pijalnię wód mineralnych, teatr oraz piękna dużą fontannę. Fontanna jest podświetlana po zmroku, także w letnie weekendy, organizowane są tu pokazy przy użyciu światła, dźwięku i odpowiednio ukształtowanych strumieni wody. Park Zdrojowy usytuowany jest w sąsiedztwie dworku Chopina.

Kulturalnie 

Ci którzy zapragną odrobiny kultury, będą ukontentowani odbywającymi się w Dusznikach-Zdroju międzynarodowymi festiwalami muzycznymi. To doskonała okazja dla melomanów, by posłuchać największych gwiazd światowej pianistyki lub spotkać czołowych polskich muzyków.

Jamrozowa Polana zaprasza przez cały rok

To miejsce, gdzie w samym sercu polany, pięknieje ciało, odmładza się dusza i oczyszcza umysł. Wczasy głębokiego relaksu dla tych, którzy lubią mieć przyrodę na wyciągnięcie ręki i bogactwo atrakcji turystycznych dla aktywnych.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

JAMROZOWA POLANA  HOTEL & BROWAR Sp. z o. o.

ul. Olimpijska 1, 57-340 Duszniki Zdrój, tel. 74 / 866 75 00, tel. kom. 506 290 535

Więcej informacji www.jamrozowapolana.eu

Galeria Zdjęć/JAMROZOWA POLANA/ Obiekt

Jamrozowa Polana/ Browar

Jamrozowa Polana/pokój

Jamrozowa Polana/ obiekt i okolica

Hotel

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds