Komfortowe osiedle dla seniorów w Nałęczowie

Senior Home to miejsce, w którym można cudownie spędzać czas na emeryturze i ludzie którym można zaufać. Luksusowe osiedle w Nałęczowie łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz unikatowe walory zdrowotne Uzdrowiska Nałęczów. Zapisy trwają!

Osiedle Senior Home dla seniorów w Nałęczowie

Osiedle Senior Home w Nałęczowie

Seniorzy, którzy potrzebują opieki medycznej lub pomocy przy codziennych sprawach, jak zakupy czy sprzątanie często skazani są na tradycyjne domy opieki czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Brakuje natomiast obiektów o wyższym, nowoczesnym standardzie. Odpowiedzią na te potrzeby staje się luksusowe osiedle Senior Home w Nałęczowie.
Kompleks składa się z dziewięciu nowoczesnych apartamentowców z mieszkaniami do 26 do 50 m kw. Każdy budynek posiada windę, a każdy apartament przystosowany jest do zamieszkania przez osoby, które na stałe lub czasowo muszą poruszać się na wózku lub korzystać z pomocy opiekuna przy codziennych czynnościach. Osiedle liczy obecnie 90 mieszkań, do których pierwsi lokatorzy mogą się wprowadzać już od 1 stycznia 2019 r. Mieszkańcy mają dostęp do rehabilitacji, aktywnego spędzania wolnego czasu, a także opieki duchowej, bo na terenie osiedla znajduje się kaplica. Zagwarantowane są też m.in. wyżywienie dostosowane do indywidualnej diety, sprzątanie, pomoc w robieniu zakupów, całodobowy dyżur opiekunów oraz pielęgniarski, a także dostęp do opieki medycznej.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z lokatorów Senior Home zapewnia tyle opieki i pomocy, ile jest to konieczne, szanując prawo do realizacji własnych potrzeb i organizacji czasu i proponując niezobowiązujący dostęp do wszystkich oferowanych usług. Koszt pobytu na osiedlu zaczyna się od 4 tys. zł; wszystkie warunki ustalane są indywidualnie.

Rozpoczęły się już zapisy. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 509 970 039 lub na stronie internetowej: www.senior-home.com.pl

 

 

Osiedle Senior Home dla seniorów w Nałęczowie

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds