Męski Chór Seniora. Trwa nabór, także dla nowicjuszy!

Męski Chór Seniora. Trwa nabór, także dla nowicjuszy!

Wszyscy panowie w wieku senioralnym mają okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych przez zawodowego aktora teatru muzycznego! Fundacja Forum Mężczyzn zaprasza na spotkania Męskiego Chóru Seniora, które zostaną zwieńczone otwartym koncertem.

Zajęcia z Tomaszem Leszczyńskim z Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu

Już 20 sierpnia 2020 r. dla przyszłych chórzystów odbędzie się spotkanie organizacyjne. Od tej pory, przez dwa miesiące, panowie będą regularnie spotykać się na zajęciach śpiewu z Tomaszem Leszczyńskim, na co dzień występującym na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.

Nowa inicjatywa ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu seniorów, jak i aktywizację panów w zaawansowanym wieku – mówi Sebastian Kwietoń, prezes Fundacji Forum Mężczyzn. Zapraszamy zarówno mężczyzn, którzy mieli do czynienia ze śpiewem, jak i absolutnych nowicjuszy. Poza przygotowaniami do występu finałowego, liczy się bowiem spotkanie i dobra zabawa. Chcemy pokazać także, że nigdy nie jest za późno, by odkryć w sobie jakąś pasję – dodaje Kwietoń.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Jak dołączyć do Męskiego Chóru Seniora?

Rekrutacja do Męskiego Chóru Seniora prowadzona jest do 15 sierpnia 2020 r. w lokalnych Klubach Seniora. Chętni mogą zgłaszać swój udział także pod numerem telefonu 697 235 509.

Zadanie jest dofinansowane w ramach projektu Mikrogranty realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Senioralny chór Symfonia Śpiewaków zaprasza na przesłuchania i otwarte próby

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds