Moja historia – jak wróciłem do zdrowia [Kolagenum Franciszka]

Moja historia – jak wróciłem do zdrowia [Kolagenum Franciszka]

W młodości miałem problem z poruszaniem się, to było inwalidztwo. Aż trudno uwierzyć, ale w młodości miałem gigantycznie zdeformowane ciało. Palce u rąk były tak powykręcane i pokurczone, że nie mogłem samodzielnie podnieść widelca ze stołu, ani utrzymać szklanki w rękach. Tylko raz dziennie, z wielkim trudem, schodziłem na dwór z pierwszego piętra i podpierając się kulami lub kurczowo trzymając się poręczy.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Materiał reklamowy marki ELENA

Historia Franciszka Siegienia

Wreszcie, po bardzo wielu konsultacjach lekarskich i klinicznych stwierdzono, że mam niewykrywalny w testach przypadek dny moczanowej (dawniej nazywaną podagrą). Organizm od najmłodszych lat nie potrafił usuwać nadmiaru kwasu moczowego, którego drobne i ostre kryształki odkładając się w stawach, mocno je deformowały. Wprawdzie zastosowany codziennie lek o nazwie Milurit rozpuszczający te kryształki, pomógł rozprostować stawy, to skutkiem ubocznym tej substancji jest m.in. blokada mineralizacji kości, o czym rzadko który lekarz wie.

Przekonałem się o tym zbyt późno, dopiero po 40 latach bezustannego, codziennego brania Miluritu, gdy podczas snu, przewracając się w łóżku, doznałem samoczynnego złamania kręgosłupa. Po kilku miesiącach w szpitalu i zażywaniu kolagenu, który wyprodukowałem dla siebie samego, według własnej intuicji. Kolagen Franciszka produkowany jest przez firmę Elena już od prawie 15 lat w Kokaninie, znów stanął na nogi.

Problem jednak pozostał i polegał na tym, że z jednej strony musi nadal codziennie brać lek na dnę moczanową jeśli nie chciałem wrócić do pokręconego ciała, a z drugiej strony już nie powinienem, by nie doprowadzić do dalszego osłabienia i łamania kości. Jednak znalazłem rozwiązanie, z którego inni mogą teraz korzystać.

Po kilkudziesięciu latach zmagania się z dną moczanową i czytania setek medycznych artykułów na ten temat wystarczy teraz, że tylko spojrzę na człowieka, by analizując jego wygląd i budowę określić czy cierpi na to samo. Zadziwiłem tym niejednego profesora medycyny. Medycy bowiem w swych diagnozach muszą opierać się na testach, a niestety testy w dużej mierze nie wykrywają nadmiaru kwasu moczowego. Czasami z tego powodu, że bazują na krwi pobranej ze złego miejsca, a czasami, że jest to przypadek niewykrywalny z innych powodów. Taki pacjent, więc cierpi na bóle stawów, a gdy testy nie wykrywają dny, to lekarz przeważnie oznajmia, że jest to RZS. Często tacy pacjenci przez długie lata „leczą” skutki, zamiast przyczyny.

Kolagen

Zmagając się ze swoją chorobą, potrzebowałem odbudować kolagen w stawach swojego układu kostnego. Dotarłem więc do najlepszych na świecie moim zdaniem, polskich osiągnięć w produkcji kolagenu ze skór rybich. W konsekwencji zaangażowałem do liofilizacji kolagenu swój zakład Elena, produkujący już wcześniej liofilizaty. Taka obróbka umożliwia przechowywanie kolagenu w temperaturze pokojowej bez dodawania konserwantów. Po pewnym czasie Elena, produkując liofilizaty dla innych firm, rozpoczęła również produkcję własnych suplementów kolagenowych pod nazwą Kolagenum Franciszka.

Tymi kolagenami sam siebie postawiłem na nogi, a teraz cieszę się, że może pomóc innym. Rzeczywiście w swoje firmie posiadam stertę podziękowań od ludzi, którzy szybko i nierzadko w ciągu kilku dni przestali cierpieć po spożyciu Kolagenum Franciszka.

Chanca Piedra likwiduje przyczyny, a kolagen skutki

Twierdzę, że dla najlepszego skutku, kapsułkę kolagenu spożywa się godzinę przed jedzeniem lub 3 godziny po posiłku, lub przed samym snem najlepiej w ilości 4-6 sztuk. Wielu ludzi poinformowało go, że uzyskali poprawę, a nawet całkowite zniknięcie problemu już po kilku dniach. Opowiem następującą historię. Pewna profesorka z warszawskiej uczelni poszła na rentę, gdyż bardzo dokuczały jej kolana. Miała duże kłopoty z chodzeniem. Nie mogła wejść na schody. Gdy rano wstawała z bólem, to musiała długo rozcierać i gimnastykować kolana, by mogła jako tako dojść do łazienki. Będąc na pewnym naukowym sympozjum, stanęła przed stoiskiem Eleny, gdzie był prezentowany Kolagenum Franciszka. Przeczytała reklamę i powiedziała

– Gdyby mnie to pomogło, to bym Pana ozłociła.
– Proszę nie rzucać słów na wiatr, bo pani nie ma tyle złota, które pani obiecuje, a ja nadal podtrzymuje to reklamowe hasło i nadal twierdzę, że ten kolagen pani pomoże.

Uśmiechnęła się niedowierzająco w odpowiedzi

– Jeżeli Pani zechce i ja zechcę, to już jutro rano zapomni pani, że boli panią kolano – doparłem i jednocześnie podczas rozmowy zorientował się, że ona nie ma dny moczanowej, tylko suche stawy.
– Ale fajnie pan opowiada.
– Po prostu tak będzie, ale złota proszę nie obiecywać, bo je pani przegra.

Tego dnia zażyła Kolagenum Franciszka przed obiadem i ponownie przed kolacją. Następnego dnia, podeszła do stoiska Eleny z ostrym pytaniem: Ile sterydów pan nasypał do tego kolagenu.
– I co przyniosła pani to złoto? Przecież dzisiaj Pani wstała z łóżka i od razu poszła do łazienki
– Skąd Pan wie? – zapytała zdziwiona.
– Bo powiedziałem wczoraj Pani, że tak będzie. Potwierdza Pani, że tak się stało?
– Tak, rzeczywiście, dzisiaj zapomniałam, że mnie bolą kolana. Nie musiałam ich rano rozmasowywać. To przecież niemożliwe.
– Pani profesor, Pani przecież wie, że nie może być nic więcej w środku niż to, co napisane jest na etykiecie opakowania. Nie ma tam żadnych środków przeciwbólowych. Przecież to wszystko było badane.
– Ja bardzo pana przepraszam, ale nie wyobrażałam sobie, że to tak cudownie zadziała.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać w firmie Elena www.elena.pl lub telefonicznie: 62 760 22 22

SELER – remedium na ból i sztywność stawów [seler liofilizowany w kapsułkach]

CHANCA PIEDRA tropikalne zioło na senioralne dolegliwości [Liofilizat Phyllanthus niruri]


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds