,,Najpiękniejsze Melodie Świata” – operetka, musical, muzyka filmowa [10% zniżki dla seniorów]

,,Najpiękniejsze Melodie Świata” – operetka, musical, muzyka filmowa [10% zniżki dla seniorów]

Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki, musicalu – muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.

Materiał reklamowy Duo Performance

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Najpiękniejsze Melodie Świata – daj się zabrać w podróż dokoła świata

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju i za granicą – prosto z trasy po USA zaprezentują się Państwu– Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny „DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.

We Wrocławiu DUO PERFORMANCE wystąpi dla Państwa w składzie:

  • Monika Biederman-Pers (sopran),
  • Piotr Karzełek (baryton),
  • Zespół instrumentalny Duo Performance Band pod kierownictwem Mateusza Dudka,
  • Tancerze,
  • Ewa Romaniak (prowadzenie).

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu wybrzmią m.in. arie i duety operetkowe, największe przeboje musicalowe, świata filmu i przeboje lat 20-30.

Duo Performance - Najpiękniejsze Melodie Świata

Duo Performance – Najpiękniejsze Melodie Świata

Najpiękniejsze Melodie Świata [BILETY]

Aby zakupić bilety na koncert „Najpiękniejsze Melodie Świata” we Wrocławiu w wykonaniu Duo Performance, warto wiedzieć, że grupy senioralne mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki w wysokości 10%.

Koncert odbędzie się w ATM GRUPA, który mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Dwa Światy 1, w dniu 5 listopada 2023 roku, rozpoczynając o godzinie 19:00.  Dojazd – autobusami: 612, 862, 872, 892, 572, 532, 562 (przystanek MAKRO BIELANY).

Bilety na wydarzenie dostępne są w dwóch cenach: 89 zł oraz 69 zł. Istnieje możliwość zakupu zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i online. Jeśli preferujesz zakup w punkcie stacjonarnym, odwiedź stronę internetową https://bilety.scenaatm.pl/. Dodatkowo istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 782 796 247.

Jeśli wolisz zakupić bilety online, odwiedź strony internetowe bilety.duoperformance.pl (bez prowizji) lub kupbilecik.pl. Dla grupowych rezerwacji biletów oraz uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 797 339. To doskonała okazja, aby cieszyć się wyjątkowym koncertem i skorzystać z atrakcyjnych zniżek dostępnych dla grup senioralnych.

Koncert Galowy – Najpiękniejsze Melodie Świata


Jeżeli interesują Cię te i podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior i bądź na bieżąco! Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds