Nasza mama czarodziejka. Premiera w Capitolu

Teatr Muzyczny Capitol przygotował dla dzieci rewelacyjny spektakl. To ma być wspaniała zabawa zarówno dla aktorów, jak i dla widzów. Fabuła powstała na podstawie bajki Joanny Papuzińskiej, a widowisko zostało zatytułowane „Nasza mama czarodziejka”.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Nasz mama czarodziejka

Pięcioro aktorów będzie hasało po scenie oraz widowni i wspólnie z widzami będą śpiewali piosenki. Na próbie dla dziennikarzy mamy wyglądały ślicznie i wykazały się ogromną sprawnością fizyczną. Jestem przekonany, że zachwycą także dzieci. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak na taki teatr zareagują dzieci, jak daleko popłyną w świat fantazji. Kolorowe kostiumy świetnie wyróżniają się na tle czarnobiałej scenografii.
Pomysł na spektakl powstał oczywiście u młodych mam, które pracują w teatrze. Przykładem zaangażowanych mam pisarek, chciały do wspólnej zabawy wciągnąć swoje dzieci, a jak swoje to dlaczego by nie całe przedszkole i dlaczego tatusiowie nie mieliby w tym uczestniczyć. Wiadomo wszem i powszechnie, że najlepsza zabawa dla dzieci jest wtedy, gdy można trochę pobiegać, trochę pośpiewać i w ogóle coś robić i nie może to trwać za długo.

Spektakl trwa niecałą godzinę, a jak będzie w praktyce, to się okaże. Premiera 10 grudnia o godzinie 11, a później w grudniu jeszcze 20 i 21 będzie można zobaczyć przedstawienie.

tekst i zdjęcia: Jerzy Dudzik

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds