Nikodem – Terapeuta duszy

Przedstawiamy Nikodema, jednego z samozwańczych uzdrowicieli i szamanów. Kobiety tłumnie odwiedzają jego gabinet, ufają mu, a on ratuje je z życiowych opresjii i zwątpień.

Nikodem Terapeuta Dusz_książka_okładka Jego kojący głos i pomocne dłonie nie tylko pozwają im podźwignąć się z kryzysów, ale też rozpalają wyobraźnię. Za te emocje są w stanie zapłacić każdą cenę – jednak sam Nikodem wątpi w swą moc. Co okaże się prawdą w jego życiu? Czy posiada dar uzdrawiania – i czy potrafi uzdrowić samego siebie?

O autorce książki Nikodem – Terapeuta Dusz

Maja Wąsała to kobieta o stu twarzach, tysiącu rąk i milionie pasji. Polonistka, logopeda, trener umiejętności społecznych, masażystka. Niezmiennie szuka odpowiedzi na pytanie „Co ja tutaj robię?”, w czym pomaga jej dar uważnego obserwatora. Interesują ją ludzie, ich przekonania, a najbardziej motywacja do zmian i uwalnianie się od ról, jakie nakłada na nich życie. Jest matką szóstki dzieci, mieszka w Puławach.

Cena: 29,90 zł, Zamówienia: biuro@axismundi.pl

Książka wydana nakładem Wydawnictwo Axis Mundi

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds