Które ośrodki wybrać na  wypoczynek dla seniora? Radzi Centrum Usług Logistycznych [zyskaj 10% RABATU]

Które ośrodki wybrać na  wypoczynek dla seniora? Radzi Centrum Usług Logistycznych [zyskaj 10% RABATU]

Dobrze zaplanowany wypoczynek powinien nie tylko pozwalać na relaks, ale również zapewniać atrakcje dopasowane do oczekiwań danej osoby. Seniorzy często napotykają trudności związane ze znalezieniem miejsca na relaks dopasowanym do ich specyficznych potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom seniorów, stworzyliśmy listę propozycji na spędzenie wolnego czasu w komfortowych i przyjemnych warunkach. Sprawdźmy, które miejsca warto wziąć pod uwagę, planując udany wypoczynek na emeryturze. 

Materiał reklamowy Centrum Usług Logistycznych

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Ośrodek Jawor w Polańczyku – idealne miejsce dla miłośników gór

Pierwszą propozycją jest ośrodek Jawor w Polańczyku. Dzięki swojej lokalizacji możemy cieszyć się widokiem gór i podziwiać majestatyczną zaporę w Solinie. W pobliżu ośrodka możemy znaleźć liczne szlaki turystyczne i spacerowe. Zróżnicowany teren pozwala podziwiać jednocześnie jezioro wraz z zaporą i okoliczne góry.

Ośrodek Jawor Polańczyk

Amatorzy górskich wędrówek koniecznie muszą wybrać się na znajdującą się w pobliżu Tarnicę. Mimo że szczyt znajduje się na wysokości 1315 m n.p.m, to samo wejście nie jest wymagające, a widoki po drodze wynagradzają cały wysiłek poświęcony na wejście. Pełną listę atrakcji wraz z informacjami o ośrodku znajdziemy na stronie internetowej www.polanczyk.cul.com.pl.

OSW w Szklarskiej Porębie – miejsce stworzone do relaksu i odpoczynku

Decydując się na wypoczynek w Szklarskiej Porębie, możemy wybrać jeden z trzech obiektów różniących się stylem wykończenia. Do wyboru mamy ośrodki Retro, Olimp i Rzemieślnik, z których każdy oferuje inne atrakcje. Wybierając obiekt Retro, możemy spędzić niepowtarzalne chwile w odrestaurowanej willi z XIX wieku. Ośrodek Rzemieślnik znajduje się w pobliżu czarnego szlaku, dzięki czemu stanowi świetną bazę wypadową dla wszystkich amatorów górskich wędrówek. Jego położenie gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki z okien przytulnie urządzonych pokoi hotelowych.

Szklarska Poręba Ośrodek Olimp Basen

Obiekt Olimp zapewnia pełen dostęp do zabiegów relaksacyjnych i strefy odnowy biologicznej. W ośrodku znajduje się kryty basen, sauna i strefa masażu. Dzięki możliwości skorzystania z zabiegów cały pobyt przebiegnie w atmosferze odpoczynku i relaksu. O szczegółach oferowanych zabiegów można przeczytać na stronie www.szklarska-poreba.cul.com.pl

OSW Dafne w Zakopanem – poczuj prawdziwy górski klimat

Ośrodek Dafne to idealne miejsce dla osób chcących poczuć prawdziwy górski klimat. Cały pensjonat oferuję bogatą ofertę atrakcji nawiązujących do góralskiego folkloru.

Posiłki serwowane przez restauracje oparte są na tradycyjnej góralskiej kuchni, co z pewnością wyróżnia ośrodek na tle innych. Szczególną uwagę warto zwrócić na regionalne soboty, które odbywają się cyklicznie w sezonie letnim. Podczas regionalnych sobót mamy możliwość spróbować przysmaków prosto z Podhala niespotykanych w innych częściach Polski. Do szczególnych specjałów zaliczana jest zupa z sałaty na kwaśnym mleku ze skwarkami. Dodatkowo serwowana jest cała paleta serów i konfitur opartych na tradycyjnych góralskich przepisach.

Kwaśnica

Pensjonat znajduje się w dogodnej lokalizacji umożliwiającej szybką komunikację z najważniejszymi miejscami w Zakopanem. Do Krupówek jest jedyne 700 metrów a naprzeciwko ośrodka, znajduje się Aquapark. Szczegółowe dane związane z lokalizacją i atrakcjami możemy poznać na stronie pensjonatu www.dafne.com.pl

Centrum Usług Logistycznych – sposób na tańszy wypoczynek

Wszystkie ośrodki wymienione powyżej zrzeszone są w ramach Centrum Usług Logistycznych. Jest to firma, w skład której wchodzi ponad 17 obiektów turystycznych i rekreacyjnych na terenie całego kraju. Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu wielu lat pracy nad najwyższymi standardami obsługi Centrum Usług Logistycznych  jest w stanie zapewnić wypoczynek dostosowany do potrzeb seniora.

Specjalnie dla Czytelników portalu GazetaSeniora.pl został przygotowany rabat w wysokości 10% na cały cennik wszystkich pensjonatów. Dodatkowy rabat na pobyt w ośrodkach z pewnością umili czas spędzony na odpoczynku w pensjonatach.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds