Telefon dla seniora z opaską SOS

Telefon dla seniora z opaską SOS

Seniorzy ze względu na swoją aktywność, codzienne wyzwania czy schorzenia mają swoje indywidualne potrzeby. Dlatego telefon Maxcom MM735 może być jednym z najbardziej trafionych zakupów. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Funkcjonalność połączona z przyjemnością

Telefon dla seniora powinien być czytelny, niezawodny, intuicyjny, prosty w obsłudze i powinien po prostu sprawiać radość z komunikacji. O ile młodzież marzy o czymś ultranowoczesnym, o tyle senior szuka w urządzeniach elektronicznych poczucia bezpieczeństwa i pomocy w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach. Kłopoty z pamięcią, upadki, demencja czy Alzheimer powodują, że telefon dla seniora powinien pełnić wiele specjalnych funkcji. Maxcom MM735 to zestaw składający się z telefonu i opaski SOS. Bezprzewodowa, wodoodporna opaska SOS na nadgarstek umożliwi automatyczne połączenie z zaprogramowanym wcześniej numerem telefonu w wygodnym trybie głośnomówiącym. To zestaw, który zatroszczy się o Ciebie lub bliską Ci osobę.

Telefon dla seniora i opaska SOS

Telefon komórkowy MM735 wraz z opaską SOS to urządzenie do zadań specjalnych. Opaska wyposażona jest w duży, komfortowy przycisk, którym w łatwy sposób połączymy się z naszym telefonem MM735 i np. wezwiemy pomoc, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, skontaktujemy się z najbliższymi, czy wskażemy im naszą lokalizację. Opaska, którą mamy zawsze przy sobie, może uratować nam życie. Jest ona wykonana z wyjątkowo elastycznego, przyjemnego dla skóry miękkiego materiału, który doskonale absorbuje wilgoć i nie powoduje podrażnień. Jej pasek posiada regulację, co pozwala na indywidualne dopasowanie. Czarny kolor jest uniwersalny.

Maxcom MM735 i jego unikalne funkcje

Prócz niezwykle funkcjonalnej i praktycznej opaski dołączonej do każdego modelu Maxcom MM735, także sam telefon wyposażono w wiele praktycznych funkcji. Specjalny przycisk SOSerce w kształcie serduszka dla bezpieczeństwa znajduje się z tyłu telefonu, pod aparatem. Kształt serca pozwala na szybkie odnalezienie i użycie przycisku. Bardzo często w trakcie codziennych czynności przydaje się latarka. Telefon od Maxcom został w nią wyposażony, a jej uruchomienie jest niezwykle proste.


Model ten ma także pojemną baterię, dzięki której będziemy mogli ładować telefon raz na kilka dni i rozmawiać aż do 7 godzin. Do zestawu dołączona jest także wygodna podstawka ładująca. Ten telefon to także kolorowy wyświetlacz, aparat 2 Mpix, Radio FM, odtwarzacz filmów oraz muzyki, budzik, kalkulator, kalendarz. Pojemna pamięć wewnętrzna telefonu umożliwia zapis setek kontaktów.
Ten szyty na miarę telefon to zdrowie, bezpieczeństwo i komfort użytkowania w jednym. Lekki, poręczny i atrakcyjny model Maxcom MM735 będzie strzałem w dziesiątkę.

Masz pytania? Porozmawiaj z konsultantem Maxcom

tel. +48 (32) 327 70 89 (poniedziałek-piątek, 9.00-17.00)
dlaseniora.maxcom.pl

Artykuł Partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds