Pożyczka na cele zdrowotne

Zdrowie to podstawa, a kolejki w NFZ legendarne. Emeryci są w tej komfortowej sytuacji, że dzięki pewnemu świadczeniu, jakim jest emerytura, mogą skorzystać z uproszczonych, szybkich procedur przyznania pożyczki. A na co pożyczają najczęściej?

pożyczka na cele zdrowotne

Fotolia

Choć mamy dziś dostęp do nowoczesnej profilaktyki i diagnozujemy choroby na wczesnych etapach, to NFZ chętnie poczeka, aż nasz stan się pogorszy, bo często tylko wówczas uzyskamy dostęp do leczenia. Z korzyścią dla zdrowia, szczególnie seniora, jest przeprowadzenie badań diagnostycznych i koniecznego leczenia na jak najwcześniejszym etapie choroby.
Jeśli już mieliśmy szczęście doczekać się zabiegu lub operacji w ramach NFZ, to zaledwie początek drogi, ponieważ do pełni zdrowia wracamy dopiero dzięki rehabilitacji. Procedury rehabilitacyjne powinny rozpocząć się możliwie najszybciej i mieć charakter kompleksowy. Niestety, tu także musimy odstać swoje w kolejce, a czas ponownie nie działa na naszą korzyść.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Pożyczka, ale gdzie i jaka?

Kwalifikacja do poszczególnych zabiegów to kwestia indywidualna i niestety często związana z grubością naszego portfela. Dlatego seniorzy posiłkują się pożyczkami w przypadku bardzo różnych potrzeb zdrowotnych swoich lub bliskich. Od zakupu protezy ortopedycznej, łóżka rehabilitacyjnego przez leczenie jaskry, zaćmy, AMD, drogich szkieł i pomocy optycznych, nietrzymania moczu po turnusy rehabilitacyjne. W przypadku pożyczek nie trzeba deklarować jej przeznaczenia, możemy więc sfinansować dowolny zabieg czy sprzęt.

Aby zadbać o to co najcenniejsze, czyli zdrowie, sięgając po pożyczkę warto wybrać firmę, która nie jest parabankiem i podlega pod ustawę o kredycie konsumenckim. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, instytucji zrzeszającej spółki finansowe w Polsce, działamy w sposób etyczny i zgodny z zasadami dobrych praktyk – mówi Anita Tobolska, specjalista ds. Marketingu i Relacji z Klientami w TAKTO Finanse.

Reklama


Pożyczka na cele zdrowotne TAKTO Finanse

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds