Refundowane pieluchomajtki, wkładki, podkłady z dostawą do domu

Refundowane pieluchomajtki, wkładki, podkłady z dostawą do domu

Inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu wiąże się ze stosowanie produktów chłonnych. Zarówno pieluchomajtki, majtki chłonne czy wkładki zapewniają wysoki poziom higieny, komfortu i dyskrecji, czyli wszystkich tych czynników, które w dużej mierze wpływają na samopoczucie osób cierpiących na nietrzymanie moczu. To wybór dla zdrowia skóry i skuteczna ochrona – dla zatrzymania pewności siebie.

Materiał reklamowy firmy „Paul Hartmann Polska” sp. z o.o.

Warto wiedzieć, że produkty chłonne podlegają refundacji. Osoba, która posiada prawo to refundacji na wyroby medyczne korzysta z zaopatrzenia z dofinansowaniem NFZ.

Na początku tego roku NFZ wprowadził uproszczoną procedurę zasad realizacji zleceń na produkty chłonne dla osób posiadających prawo do refundowanych wyrobów medycznych. W związku z pandemią, w marcu wprowadzono kolejne ułatwienia. Dzięki temu zlecenia refundacyjne można uzyskać podczas teleporady.

Lekarz/ pielęgniarka wystawia zlecenie na zaopatrzenie na wyroby medyczne za pośrednictwem systemu informatycznego, a następnie przekazuje pacjentowi Unikalny numer identyfikacyjny zlecenia. Daje to możliwość telefonicznej realizacji zaopatrzenia w punkcie realizatora.

Telefoniczna realizacja comiesięcznego zlecenia na produkty chłonne poprzez kontakt z realizatorem umożliwia dokonanie zaopatrzenia np. drogą wysyłkową – bez konieczności wychodzenia z domu.

Więcej informacji uzyskają Państwo, klikając na poniższy obrazek:

Refundowane pieluchomajtki

Artykuł partnerski

Może Cię zainteresować także:

Wstydliwy problem. Nietrzymanie moczu

Jak bezpiecznie pozyskać i zrealizować zlecenie na zaopatrzenie w produkty chłonne w czasie zagrożenia COVID-19

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds