„Śmiertelna dawka” kolejna zagadka od Hanny Greń. FRAGMENT KSIĄŻKI

„Śmiertelna dawka” kolejna zagadka od Hanny Greń. FRAGMENT KSIĄŻKI

Przed Dionizą Remańską kolejne detektywistyczne śledztwo, więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić czytelników do wspólnego rozwiązywania zagadki kryminalnej. 13 października br. „Śmiertelna dawka” trafiła do księgarni. Czego można się spodziewać po tej lekturze? Ciekawej kryminalno-obyczajowej drogi, pełnej zakrętów, zaskoczeń i nieoczywistości. Drogi prowadzącej wprost do finału, który… Sami zresztą Państwo sprawdźcie! 

„Hanna Greń kolejny raz udowadnia, że jest mistrzynią powieści detektywistycznej. Od tej książki nie sposób się oderwać! Polecam!” ALEK ROGOZIŃSKI

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Kłamstwo to trucizna, która zabija powoli

W Bystrzycy Wielkiej znalezione zostaje ciało Klaudyny Poloczek. Miejscowa policja uznaje tajemniczą śmierć za samobójstwo – w torebce dziewczyny znaleziono list pożegnalny, a wyniki sekcji zwłok potwierdzają, że przedawkowała narkotyki. Rodzina zmarłej i mieszkańcy miasteczka nie wierzą, że nastolatka mogła targnąć się na swoje życia, a tym bardziej – że była narkomanką.

Na prośbę siostry zmarłej sprawą zajmuje się Dioniza Remańska. Była policjantka musi tym razem działać w ukryciu. Bystrzycka policja śledzi każdy jej ruch i wyraźnie nie życzy sobie, aby ktokolwiek kontynuował zamknięte śledztwo. Mimo przeciwności, Remańska odkrywa ważny wątek w sprawie – okazuje się, że na moment przed śmiercią Klaudyna pomagała swojej przyjaciółce przyłapać na gorącym uczynku podglądacza, który od dłuższego czasu czaił się pod domem Angeli.

Jeśli trop, którym podąża Dioniza, jest słuszny, w Bystrzycy czai się o wiele więcej demonów, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Jednak czy Remańska nie ryzykuje zbyt wiele, angażując się w prywatne śledztwo?

„Śmiertelna dawka” Fragment książki do pobrania TUTAJ

Reklama Reklama SU Bałtyk

Hanna Greń. O autorce

Urodzona w Wiśle, obecnie mieszkanka Bielska-Białej. Z wykształcenia ekonomistka, do 2014 roku właścicielka biura rachunkowego, niedługo później wydała swoją pierwszą powieść. Pasjonuje się kryminalistyką, a jej mąż – emerytowany policjant – jest pierwszym recenzentem jej książek. W wolnych chwilach uwielbia spacerować po lesie, najbardziej jesienią, a także haftować i czytać.

Autorka m.in. kryminalnej serii z Dionizą Remańską („Wioska kłamców”, „Więzy krwi”, „Piąte przykazanie”, „Miasto głupców”, „Śmiertelna dawka”), powieści kryminalno-obyczajowej „Północna zmiana” oraz opowiadania „Czarne niebo” opublikowanego w zbiorze „Awers”.

Książkę można bezpiecznie zamówić w księgarni internetowej Czwarta Strona

Więcej w rozmowie z Hanną Greń, którą przeprowadzaliśmy przy okazji premiery „Północnej Zmiany”.

Dam szansę kobiecie. Hanna Greń m.in o najnowszej książce “Północna Zmiana”

Artykuł Partnerski

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds