Sprawdzony prezent na Dzień Babci i Dziadka+KONKURS

Telefon od myPhone _Sprawdzony prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień babci i dziadka już tuż, tuż… W te wyjątkowe dni warto zaplanować wizytę u dziadków – często obecność wnucząt i życzenia to połowa sukcesu. Jeżeli dodatkowo chcecie sprawić bliskim miły upominek, warto postawić na coś praktycznego i ponadczasowego, jak np. nowy telefon z ratunkowym przyciskiem SOS i udogodnieniami dla seniorów. Podpowiadamy jaki model wybrać i polecamy konkurs myPhone, w którym można wygrać profesjonalną, rodzinną sesję fotograficzną lub weekend w SPA.

Jaki prezent wręczyć dziadkom, aby sprawić im autentyczną radość? Co posłuży im przez lada? Na te i inne pytanie odpowiedzi szuka większość wnucząt, bo śmieszne kubki, kolorowe fartuszki, ozdobne ramki, dekoracyjne poduszki już były. Na Dzień Babci i Dziadka warto postarać się o praktyczny prezent, coś czego sami by sobie nie kupili. Z tego względu dobrym pomysłem będzie telefon komórkowy, dzięki któremu na dłużej pozostaną w kontakcie z bliskimi.


KONKURS
Z początkiem stycznia wystartował konkurs myPhone dla wszystkich, którzy w terminie 14 stycznia – 14 lutego br. kupią telefon marki z serii dla seniora lub telefonów z klapką (koniecznie z przyciskiem SOS). Do zdobycia są wyjątkowe nagrody: sesja fotograficzna dla całej rodziny lub weekendowy pobyt w SPA dla dwóch osób!
Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej po LINKIEM wypełniając formularz.
W formularzu należy napisać, w jaki sposób celebrujemy Dzień Babci i Dziadka. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej oryginalnych, pomysłowych i kreatywnych odpowiedzi.

Reklama Reklama PolisyTravel

Telefon dla seniora – czyli jaki?

Dla starszych wiekiem dziadków idealny okaże się klasyczny telefon komórkowy specjalnie zaprojektowany z myślą o seniorach. Taki z funkcjami i udogodnieniami, które sprawiają, że jest on bardziej przyjazny i bezpieczny od zwykłych. Wybierając model warto więc zwrócić uwagę na: duży wyświetlacz, obrazkowe menu, duże przyciski ułatwiające wybór numeru, pojemną baterię zapewniającą długi czas rozmów oraz solidne wykonanie. Takie modele w swojej ofercie ma polska marka myPhone, która słynie z telefonów komórkowych dedykowanych osobom starszym.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Przycisk SOS na ratunek

Urządzenia dla seniorów posiadają dodatkowo stację ładującą i przycisk funkcyjny SOS. Ten specjalny, programowalny klawisz daje możliwość nawiązania połączenia/wysłania wiadomości SMS do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. W efekcie, w razie niebezpieczeństwa, można w szybki i prosty sposób zawiadomić rodzinę, albo pogotowie oraz policję.
Aby ułatwić wybór telefonu na prezent dla dziadka i babci – marka przygotowała na swojej stronie przydatny poradnik z quizem. Udzielone odpowiedzi pomogą dokonać odpowiedniego wyboru modelu, a co za tym idzie – sprawić radość dziadkom.

Więcej na o sprawdzonych prezentach na Dzień Babci i Dziadka na stronie internetowej: www.myphone.pl/jaki-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-2019/

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds