Seniorzy w Suntago: Nowość! Promocja dla aktywnych! Odkryj oazę zdrowia i relaksu

Seniorzy w Suntago: Nowość! Promocja dla aktywnych! Odkryj oazę zdrowia i relaksu

Dziś troska o zdrowie i dobre samopoczucie staje się priorytetem, zwłaszcza dla aktywnych seniorów. Marzymy o chwilach relaksu, które nie tylko przyniosą ulgę naszym ciałom, ale także ukoją nerwy i podreperują zdrowie niczym turnus w sanatorium.

Dlatego w tym sezonie zapraszamy seniorów 65+ do odkrycia prozdrowotnych dobrodziejstw Parku Wodnego Suntago. Otoczeni zielenią ogrodów, zanurzeni w wodach termalnych i w atmosferze relaksu skorzystacie z  wyjątkowej promocji dedykowanej najstarszym gościom.

Materiał reklamowy Park Wodny Suntago

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Suntago: atrakcje dla seniorów

Suntago jest nie tylko miejscem rozrywki, ale przede wszystkim oazą spokoju i regeneracji dla dorosłych gości. Seniorzy rozkoszują się tu spokojem i urodą tropikalnych ogrodów w otoczeniu setek prawdziwych palm z Florydy, Malezji i Kostaryki. Odkrywają baseny termalne i witalne oraz miejsca do relaksu. Zapominają o zgiełku i hałasie, który często towarzyszy parkom wodnym.

Suntago zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych grup wiekowych, w tym również seniorów. Goście mogą skorzystać ze stref: Jamango – dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń, Relax – oaza spokoju w cieniu palm, oraz Saunaria – miejsce wyciszenia w saunach i łaźniach.

Relax Zone Suntago

Strefa Relax w Suntago

W strefie Relax czekają na seniorów wyjątkowe atrakcje takie jak baseny termalne, jacuzzi, baseny witalne, łóżka do masażu wodnego oraz łaźnie parowe, a wszystkie dostępne wyłącznie osobom powyżej 16. roku życia.

Baseny termalne, jacuzzi, hydromasaż

Jacuzzi i hydromasaż w basenach termalnych pomogą rozluźnić napięte mięśnie i odprężyć całe ciało. Rozsiądź się wygodnie w jacuzzi lub wybierz jedno z 20 łóżek do hydromasażu i ciesz się chwilą błogiego odprężenia.

Suntago seniorzy

Chwila odprężenia w Suntago

Baseny witalne: solankowe, siarkowe etc.

Baseny witalne (solankowe, siarkowe, wapniowe, potasowe i litowe) to kolejna porcja prozdrowotnych korzyści dla seniora w Suntago.

Baseny solankowe „Dead Sea” oferują bogatą w minerały wodę solankową, która wpływa korzystnie na układ krwionośny i regeneruje skórę, łagodząc przy tym negatywne skutki schorzeń skórnych, takich jak łuszczyca czy egzema.

Basen siarkowy to idealny wybór dla osób z problemami reumatoidalnymi i stawowymi, ponieważ kąpiele siarkowe mają dobroczynny wpływ na regenerację i wzmocnienie odporności organizmu.

Kąpiele w ciepłej wodzie termalnej pomagają złagodzić ból stawów, napięcie mięśniowe oraz usprawniają krążenie, mają także właściwości relaksacyjne, które są nieocenione w redukcji stresu i poprawie samopoczucia psychicznego.

Promocja dla seniorów 65+: całodniowy pobyt w Suntago już za 110 zł z obiadem! NOWOŚĆ

Zapraszamy wszystkich aktywnych seniorów do skorzystania z wyjątkowej promocji w Suntago! Teraz, za sprawą nowej oferty, możecie cieszyć się całodniowym pobytem w Suntago już za jedyne 110 zł, wliczając w to pyszny obiad!

Od 6 maja 2024 roku, w ramach promocji, cena biletu całodniowego dla seniorów 65+ do stref Jamango i Relax wynosi 110 zł. Dodatkowo każda osoba korzystająca z tej wyjątkowej oferty otrzyma wybrany zestaw obiadowy spośród 6 smakowitych opcji w restauracji Poleczka. Restauracja Poleczka to tradycyjne polskie smaki w najlepszym wydaniu, najchętniej wybierane przez samych seniorów.

Promocja obowiązuje wyłącznie w dni powszednie, z wyłączeniem wakacji. Regulamin, szczegóły promocji oraz bilety znajdziecie na stronie internetowej parkofpoland.com. Nie przegapcie okazji, aby spędzić niezapomniany dzień w Suntago za rewelacyjną cenę!

Suntago dla seniora

Promocja dla seniorów 65+ w Suntago

Saunaria: dodatkowa opcja dla chętnych

Poszukujących dodatkowej dawki relaksu i odprężenia Suntago zaprasza do odkrycia strefy Saunaria, dostępnej za dodatkową opłatą w wysokości 15 zł. W tej części parku czeka na gości aż 15 saun, zainspirowanych różnymi kulturami i tradycjami z całego świata.

Zacznij od klasycznej łaźni tureckiej tj. sauny parowej, a następnie przejdź do drewnianej sauny, której wystrój przeniesie Cię w świat wikingów. W ofercie znajdziesz również koreańską Salę Wypoczynku, gdzie aromaterapia i kojąca muzyka pozwolą oderwać się od codziennego zgiełku. Przenieś się także do polskiego lasu, korzystając z wyjątkowej sauny inhalacyjnej, która odpręży zarówno ciało, jak i umysł.

Na miłośników grot solnych czeka specjalnie stworzony mikroklimat zbliżony do tego nadmorskiego. Pobyt w niej wpływa korzystnie na układ oddechowy, nerwowy oraz krążenia.

A dla odważnych morsów, których wśród seniorów nie brakuje, Mont Blanc, gdzie po intensywnym pobycie w ciepłej saunie, możesz natrzeć się naturalnym śniegiem.


Jeżeli interesują Cię promocje dla seniorów, zapisz się do Newslettera Gazety Senior Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds