Urszula Dudziak we Wrocławiu

Gwiazda polskiej muzyki jazzowej, Urszula Dudziak, będzie koncertować we Wrocławiu 21 września. Artystka wystąpi razem z piątką wybitnych muzyków, a w repertuarze pojawią się m.in. utwory z ostatniego albumu piosenkarki.

Urszula Dudziak wyrusza w trasę koncertową promującą nową książkę „Wyśpiewam wam więcej”. Książka to porcja świetnych anegdot i inspirujących historii z życia fenomenalnej artystki, charyzmatycznej osobowości, elektryzującej kobiety. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na początek września, a koncert z tej okazji we Wrocławiu odbędzie się 21 września w Centrum Koncertowym A2.

Koncerty Urszuli Dudziak to mieszanka jazzowej wirtuozerii na najwyższym poziome z wokalną ekwilibrystyką, która jest domeną artystki. Podczas koncertu we Wrocławiu usłyszymy utwory z ostatniego albumu piosenkarki „Wszystko gra” oraz najciekawsze kompozycje z dorobku jej bogatej kariery w zaskakujących i odświeżonych aranżacjach. Urszuli Dudziak towarzyszyć będzie zespół w składzie: Jan Smoczyński (pianino), Krzysztof Pacan (bas), Roberta Cichy (gitara), Tomek Torres (bębny) oraz Łukasz Popławski (saksofon).

Pomiędzy utworami usłyszymy również kilka ciekawych anegdot z życia Urszuli Dudziak opowiedzianych w lekkim i zabawnym tonie. Podczas koncertów będzie możliwość nabycia książki oraz spotkania z artystką. Nie ulega wątpliwości, że szykuje nam się jedno z najciekawszych wydarzeń tej jesieni na polskim rynku jazzowym. – Trudno uwierzyć w Ulę Dudziak siedemdziesięciolatkę. Wokalistka jest w swojej najwyższej formie – mówi Paweł Brodowski, redaktor naczelny Jazz Forum.

Urszula Dudziak - koncert we Wrocławiu

Bilety można kupić online: InterTicket Polska, KupBilecik.pl.
Punkty sprzedaży stacjonarnej:
➡Księgarnia Pod Arkadami, ul. Świdnicka 49, Wrocław
➡De’Molika Uniq Sound, ul. Kazimierza Wielkiego 65, Wrocław
➡PKS Travel, ul. Powstańców Śląskich 145, Wrocław
➡Sklep Muzyczny Riff, ul. Piłsudskiego 28, Wrocław
➡Sklep Muzyczny RAGTIME, ul. Traugutta 15 (za budynkiem ASP), Wrocław
➡Księgarnia PWN, ul. Kuźnicza 56, Wrocław
➡Sklep Muzyczny DEMO, ul. Cieplicka 107/7, Jelenia Góra

Partnerzy: Jazz Forum, RMF Classic, JazzSoul.pl, Radio Wrocław, PIK.wroclaw.pl, Hotel Invite, Skoda Centrum TMT. Organizator: Agencja Artystyczna Perspektywy, www.agencjaperspektywy.pl. Więcej o wydarzeniu na facebooku.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds