Uśmiech w 1 dzień: rewolucja w leczeniu bezzębia. Jubileusz 25-lecia metody All-On-4®

Uśmiech w 1 dzień: rewolucja w leczeniu bezzębia. Jubileusz 25-lecia metody All-On-4®

W tym roku obchodzimy 25-lecie metody leczenia bezzębia All-On-4®, której twórcą jest prof. Paolo Malo. Jest to ważna rocznica, która przypada w czasie, gdy metoda ta stała się standardem leczenia bezzębia, zdobywając uznanie lekarzy stomatologów na całym świecie. To wielki krok w dziedzinie zdrowia jamy ustnej, który przynosi ulgę i uśmiech wielu pacjentom.

Materiał reklamowy. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania. Podmiot prowadzący reklamę Dental Med oraz Nobel Biocare.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Natychmiastowa odbudowa zębów:  25-lecie metody All-on-4®

Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią tej fascynującej podróży i czekamy na kolejne 25 lat sukcesów w dziedzinie implantologii. Dzięki innowacyjnej metodzie leczenia, jaką jest natychmiastowa odbudowa zębów All-On-4® pacjent w ciągu jednego dnia odzyskuje swój uśmiech. Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania oraz współpraca z zespołem specjalistów Laboratorium Protetycznego Dental Lab pozwalają nam na wykonanie pracy tymczasowej dla pacjenta już w dniu zabiegu. Podsumowując, już około dwie godziny po zabiegu pacjent opuszcza klinikę Dental Med ze stałym uzupełnieniem tymczasowym.

Przebieg zabiegu metodą All-on-4®

Dziś zabiegi stomatologiczne są coraz bardziej precyzyjne i komfortowe dla pacjentów. W przypadku wszczepienia implantów dentystycznych znieczulenie miejscowe sprawia, że cała procedura jest praktycznie bezbolesna. Chirurg umieszcza cztery implanty, otwierając drogę do nowego, zdrowego i naturalnego uśmiechu.

  1. W znieczuleniu miejscowym chirurg umieszcza 4 implanty Nobel Biocare w szczęce lub żuchwie.
  2. Po zakończeniu zabiegu pacjent oczekuje w pokoju relaksacyjnym na pracę tymczasową wykonywaną przez technika dentystycznego w naszym laboratorium.
  3. Doktor przykręca do implantów gotowe stałe uzupełnienie tymczasowe, a nasz pacjent wychodzi do domu z nowym uśmiechem.

Zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, po to, aby osiągnąć efekt zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Naszym wspólnym celem jest przywracanie uśmiechów naszych pacjentów, gdyż jesteśmy świadomi, jak ważną rolę odgrywa uśmiech w życiu każdego człowieka.

Współczesna medycyna, wiedza, doświadczenie pozwalają nam na przywracanie zdrowia jamy ustnej pacjentów. Piękny uśmiech poprawia jakość  życia, pozbawia kompleksów, dodając pacjentowi pewności siebie – Rozumiemy to doskonale i wiemy, jak tego dokonać!

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci odzyskać pewność siebie poprzez zdrowy i naturalny uśmiech!

Z myślą o osobach zmagających się z bezzębiem stworzyliśmy stronę internetową: www.bezzebie.pl, która zapewnia dostęp do rzetelnych i aktualnych informacji na temat metod leczenia bezzębia.

Metoda All-on-4® [Dental Med Wrocław]

Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci odzyskać pewność siebie poprzez zdrowy i naturalny uśmiech!

  • +48 71 327 63 13  lub +48 604 609 012
  • e-mail: rejestracja@dental-med.com.pl
  • ul. Żmigrodzka 83, 51-130 Wrocław
  • www: www.dental-med.com.pl

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior Zapisz się do Newslettera


CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds