Wczasy dla seniora. Urlop w cenie 13. emerytury! [MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ 2023]

Wczasy dla seniora. Urlop w cenie 13. emerytury! [MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ 2023]

Wczasy nad spokojnym Bałtykiem to marzenie wielu seniorów. W środku sezonu nadmorskie plaże są zatłoczone i bardzo głośne, dlatego warto skorzystać z oferty dopasowanej do potrzeb osób starszych. Pobyt nad polskim morzem wcale nie musi być drogi — każdy senior może zafundować sobie niezapomniane wczasy za 13. emeryturę.

Materiał reklamowy Biura Turystycznego Lubatur

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Dlaczego warto wybrać się nad morze poza sezonem?

Polskie morze słynie z pięknych plaż, smacznego jedzenia i czystego powietrza. Miejscowe kurorty są chętnie odwiedzane przez dorosłych, dzieci oraz osoby starsze. Często nad Bałtykiem goszczą rekonwalescenci z problemami zdrowotnymi, ponieważ bałtycki klimat przyspiesza proces dochodzenia do zdrowia. Nadmorskie powietrze nasycone jest tlenem oraz jodem, które pogłębiają oddech i dostarczają organizmowi niezbędnych pierwiastków. Osoby ceniące sobie ciszę i spokój wolą odwiedzać bałtyckie miejscowości poza sezonem, kiedy plaże i uliczki pustoszeją. Warto wybrać się na grupowe wczasy w maju, czerwcu oraz wrześniu, kiedy pogoda sprzyja spacerom i plażowaniu, za to turystów jest niewielu.

Wczasy dla seniorów 2023 – oferta dopasowana do potrzeb emeryta

Wyjazd na wakacje powinien kojarzyć się z odpoczynkiem i brakiem stresu, dlatego planowanie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Wybierając wczasy z Biurem Turystycznym Lubatur, zyskuje się troskliwe podejście do każdego klienta oraz otrzymuje ofertę skompletowaną od A do Z. W cenie 11-dniowego pobytu seniorzy otrzymają komfortowe zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach nad samym morzem i wyżywienie 3 razy dziennie z podwieczorkiem. Klienci indywidualni są przetransportowani wygodnym autokarem ruszającym z Katowic lub Będzina. Grupy zorganizowane dowożą  z dowolnego zakątka Polski.

W cenie wczasów dla seniorów znajduje się całodniowa wycieczka oraz rejs statkiem po morzu. Osoby młode duchem chętnie pojawią się na wspólnym bankiecie z muzyką oraz na ognisku zwieńczonym wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Seniorzy zakwaterowani w OW DIUNA w Darłówku, Łebie, Jastrzębiej Górze, Wiciu oraz OW Familijni w Pogorzelicy mogą korzystać z zajęć animacyjnych, takich jak aerobic, czy nordic walking. Każdy uczestnik wyjazdu zostanie objęty ubezpieczeniem NNW i opieką rezydenta biura. Seniorzy korzystający z oferty Lubaturu spędzą od 8 do 12 dni nad polskim morzem, a w trakcie pobytu w pełni skorzystają z różnorodnych atrakcji.

Nad morze za 13. emeryturę? Czemu nie. W katalogu Biura Turystycznego Lubatur znajdujemy promocyjną ofertę i tygodniowy, wiosenny pobyt w cenie równej 13. emeryturze. A także Boże Narodzenie, Sylwestra czy Majówkę nad Bałtykiem.

Kto może wyjechać na wczasy za 13. emeryturę?

Z oferty wczasów z Lubatur chętnie korzystają grupy zorganizowane, takie jak koła PZERiI, uniwersytety trzeciego wieku, kluby seniora i wiele innych. Forma organizacji odpoczynku w większych grupach staje się coraz bardziej popularna.

Jednak bogaty program wypoczynku nad morzem jest skierowany również do osób indywidualnych, dlatego nawet samotny czy niezrzeszony emeryt może wyjechać na niezapomniane wakacje nad Bałtykiem. Biuro Turystycznego Lubatur gwarantuje niezmienność oferowanej ceny, nawet w przypadku kilkuosobowych grup. Warto pamiętać, że transport turystów jest realizowany na terenie całej Polski. Dzięki temu seniorzy mogą liczyć na wygodny i bezstresowy przejazd autokarami wyposażonymi w toaletę oraz DVD.

Promocje z Lubaturem

W gronie przyjaciół raźniej i taniej

Wczasy dla seniorów będą o wiele przyjemniejsze, jeśli spędzi się je z najbliższymi. Warto zabrać nad morze sąsiadów, przyjaciół lub znajomych. Wyjazd większą grupą jest opłacalny, ponieważ za każdą poleconą osobę, która dotychczas nie korzystała z oferty Biura Turystycznego Lubatur, można otrzymać 50 zł rabatu. To nadzwyczaj atrakcyjna promocja — w przypadku zorganizowania kilkuosobowej grupy seniorów, pomysłodawca wyjazdu zyska kilkaset złotych upustu.

Zabierz wnuka na wczasy z Lubaturem!

Wszyscy seniorzy lubią rozpieszczać ukochane wnuki. Najmłodsi są wdzięczni za nieskończone pokłady miłości, które otrzymują od babć i dziadków, dlatego z radością wybiorą się wraz z nimi na wspólne wakacje nad morzem. Obecność małego członka rodziny z pewnością uprzyjemni pobyt na plaży i sprawi, że każda chwila będzie przepełniona pozytywnymi emocjami. Lubatur oferuje wszystkim seniorom atrakcyjną zniżkę. Wnuk do 12. roku życia może spędzić wczasy z dziadkami za 50% regularnej ceny. Dużym ułatwieniem będzie fakt, że firma akceptuje płatności Bonem Turystycznym 500+.

Nieprzewidziane sytuacje

Wczasy dla seniorów z Lubatur pozbawione są ukrytych kosztów. Czasem życie pisze nieprzewidywalne scenariusze, dlatego biuro podróży umożliwia klientom korzystanie z opcji bez kosztowej rezygnacji w uzasadnionych przypadkach (np. choroby).

Wczasy dla seniora. Katalog wczasów biura Lubatur

Warto zapoznać się z szeroką ofertą firmy prezentowaną w katalogu online, który obejrzysz TUTAJ Znajdują się tam dokładne opisy ośrodków wczasowych i szczegółowe informacje na temat każdego pobytu. Miłej lektury i jeszcze milszego wypoczynku.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Co zabrać do sanatorium? [LISTA DO POBRANIA]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds