Senioralny Chór Symfonia Śpiewaków zaśpiewa w Święta Bożego Narodzenia. KONCERT ONLINE. Gdzie posłuchasz?

Senioralny Chór Symfonia Śpiewaków zaśpiewa w Święta Bożego Narodzenia. KONCERT ONLINE. Gdzie posłuchasz?

CHÓR SYMFONIA ŚPIEWAKÓW to zespół powołany z myślą o mieszkańcach Wrocławia powyżej pięćdziesiątego roku życia, których łączy zamiłowanie do śpiewu.

Mamy przyjemność zaprosić Czytelników Gazety Senior na Świąteczny Koncert on-line „Hej kolęda, kolęda”. Premiera odbędzie się w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Chór Symfonia Śpiewaków pod batutą Sebastiana Sikory, przy akompaniamencie uzdolnionego pianisty – Michała Olejnika, zaprezentuje najpiękniejsze polskie kolędy. Koncert został nagrany w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Pomimo niedługiego stażu Chór Symfonia Śpiewaków ma na swoim koncie już pierwsze osiągnięcia – I miejsce podczas konkursu IX Wrocławskiego Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych w roku 2019 i 2020. Złote Pasmo podczas Międzynarodowego Konkursu Chóralnego Muzyki Sakralnej Carmen Fidei. I miejsce w kategorii chóry jednorodne i dyplom za najlepsze wykonanie utworu ludowego lub inspirowanego folklorem polskim w konkursie Międzynarodowe Muzyczne Zmagania Seniorów w Szczecinie. Dyrygentem i dyrektorem artystycznym Chóru jest Sebastian Sikora.

Hej kolęda, kolęda KONCERT ONLINE Chóru Symfonia Śpiewaków. Gdzie posłucham?

Premiera wydarzenia odbędzie się 25.12.2020 o godzinie 16.00 na kanale YouTube Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser, pod poniższym linkiem
https://www.youtube.com/channel/UCvwnXQCyPAWF9sQ4JVSM1SQ

Koncert odbywa się w ramach projektu „Seniorzy w akcji”. Zadanie publiczne finansowane jest ze środków finansowych Gminy Wrocław. Zaprasza Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser”.

Może Cię zainteresować:

Senioralny chór Symfonia Śpiewaków zaprasza na przesłuchania i otwarte próby

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds