Aktywuj kupon w aplikacji i zyskaj 1500 punktów PAYBACK za zakupy w Kauflandzie

Aktywuj kupon w aplikacji i zyskaj 1500 punktów PAYBACK za zakupy w Kauflandzie

Aplikacja PAYBACK daje uczestnikom Programu wiele możliwości. Jedną z opcji jest szybsze zbieranie punktów dzięki dostępnym w niej kuponom. Wrześniowa oferta to prawdziwa gratka dla uczestników Programu będących miłośnikami codziennych zakupów w sieci sklepów Kaufland.

Do zyskania jest aż 1 500 punktów (równowartość 15 zł)! Zebranymi punktami możesz np. obniżyć wartość kolejnych zakupów w sklepach Kaufland. Poniżej znajdziesz podpowiedzi, w jaki sposób uzyskać punkty premiowe oraz gdzie szukać aplikacji, która umożliwia ich zdobycie.

Kupony do sklepów Kaufland – dlaczego warto je aktywować?

Sieć sklepów Kaufland to partner PAYBACK, który oferuje atrakcyjne kupony umożliwiające zdobycie punktów. Do końca września możesz zyskać ich aż 1 500. Wystarczy, że aktywujesz w aplikacji specjalny kupon +1 500 P i spełnisz jego warunki. Polecamy sprawdzać na bieżąco aplikację PAYBACK! Z każdym dniem mogą się w niej pojawić nowe atrakcyjne kupony do Kauflandu, dzięki którym szybko zbierzesz punkty i wymienisz je na zakupy! Aktualne kupony do Kauflandu i innych partnerów Programu znajdziesz na stronie: https://www.payback.pl/sklepy-stacjonarne/kaufland.

Aplikacja PAYBACK – aktywuj ją i zbieraj punkty jeszcze szybciej

Jeżeli jeszcze nie masz aplikacji, zainstaluj ją jak najszybciej na telefonie. To właśnie w aplikacji PAYBACK znajdziesz najatrakcyjniejsze kupony do partnerów Programu, w tym ten dający ci możliwość zyskania nawet 1500 punktów. Szybsze zbieranie środków to także szybsze odbieranie nagród w PAYBACK. Pamiętaj, że punkty możesz zbierać zarówno u partnerów stacjonarnych, jak i w sklepach online. W aplikacji oprócz kuponów znajdziesz również elektroniczną wersję swojej karty oraz informacje o ciekawych promocjach w sklepach partnerskich. Dzięki niej przygotujesz także praktyczną listę zakupów, z którą sprawniej zrobisz zakupy np. w Kauflandzie. Zebrane punkty wymieniaj na swoje codzienne zakupy w sklepach Kaufland.

 

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds